Ponieważ nie jesteśmy fanami coverów, planując nasze wesele od razu wiedzieliśmy, że zagra na nim DJ.
Przekopując Google natrafiliśmy na ofertę DJ Marcina M. Sugerując się przeczytanymi opiniami zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy. Po pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że dokonaliśmy słusznego wyboru.
DJ Marcin to osoba bardzo pozytywnie nastawiona. Na pierwszy rzut oka widać, że zawód DJ’a/wodzireja jest jego pasują, co w rezultacie wpływa na jakość i profesjonalizm wykonywanej pracy.
Sam przebieg wesela od początku do końca uważamy ze bardzo udany. Muzyka idealnie dobrana do gustów i wieku gości - tańczyli wszyscy, bez wyjątków! Oczepiny zorganizowane w niesztampowy sposób, oryginalne konkursy angażujące dużą ilość osób. Warto wspomnieć również o podziękowaniach dla rodziców w formie gali Oscarów. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z taką organizacją tej części wesela. Reakcja rodziców po przejściu po czerwonym dywanie - bezcenna.
DJ Marcin w swojej ofercie ma także dekorację światłem, z której my postanowiliśmy skorzystać i tutaj również się nie zawiedliśmy! Światła stworzyły doskonały klimat na sali.
Krótko podsumowując DJ Marcin M to najlepszy możliwy wybór!