Widok
Profesjonalnie i miło i supernowocześnie.
Z przyjemnością skorzystałam z usług tego gabinetu- było bezboleśnie , miło i z bardzo dobrym efektem. Ceny przystępne, bez ukrytych kosztów. Sprzęt i wyposażenie supernowoczesne. Polecam mieszkańcom Jasienia ( bo blisko ) i nie tylko. Małe i duże naprawy zębów dzisiaj w XXI wieku to już nie jest problem jeżeli są takie gabinety.
Moja ocena
Klinika Stomatologiczna
kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
jakość usług: 6
wyposażenie: 6
czas oczekiwania: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6