Z przyjemnością skorzystałam z usług tego gabinetu- było bezboleśnie , miło i z bardzo dobrym efektem. Ceny przystępne, bez ukrytych kosztów. Sprzęt i wyposażenie supernowoczesne. Polecam mieszkańcom Jasienia ( bo blisko ) i nie tylko. Małe i duże naprawy zębów dzisiaj w XXI wieku to już nie jest problem jeżeli są takie gabinety.