Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Danuta - ocena Najwyższe słowa uznania za fachowość, profesjonalizm i uprzejmość .
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Danusia - ocena Najwyższe słowa uznania, za fachowość, uważność i uprzejmość.
~Danusia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 lutego 2024

Grażyna - ocena Pani Doktor Dorota Raczyńska jest lekarzem z ogromną empatią, wiedzą i...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 10 grudnia 2023

Ola - opinia Od lat choruje na oczy i dopiero w profesorskim centrum okulistyki znaleziono...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 8 czerwca 2023

Maria - opinia Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera.
~Maria
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Anetta - opinia Super! Jestem bardzo zadowolona z usługi :)
~Anetta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Piotr - opinia Bardzo serdecznie polecam! Byłem na usunięciu gradówek z powiek. Nic nie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.Pełen profesjonalizm no i przemiła atmosfera. Gorąco...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 maja 2021

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta. Pełną...
~Annna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2017

Polecam zdecydowanie, cała rodzina zadowolona wątek zamknięty Bardzo polecam, obsługa na piątkę, pacjent traktowany jak człowiek ;) Bardzo...
~Halinka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 listopada 2015

świetni okuliści wątek zamknięty zdecydowanie polecam , jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Paulina - opinia wątek zamknięty Gabinet okulistyczny bardzo dobrze wyposażony. Lekarz przyjmujący bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa.lekarze z powołania.Byłam w centrum z dziećmi i świetne...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Fachowa pomoc i bardzo miła atmosfera wątek zamknięty Jestem zadowolona z wizyty. Badanie było kompleksowe i rzetelne.
~Katarzyna z Gdyni
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Maria z Gdańska - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z profesjonalnego podejścia do pacjenta i szybkiego...
~Maria z Gdańska
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry