Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo polecam wątek zamknięty Uczę się w szkole już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z zajęć. Duży wybór...
~milka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 stycznia 2015

Jedna wielka Porażka wątek zamknięty Bardzo złe doświadczenia z tą szkołą ma też moja dziewczyna ale teraz o tym...
~Student
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

DOBRY WYBOR wątek zamknięty Do szkoły Profi Lingua zapisałam się z 3 lata temu i do czasu wyjazdu...
~malina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

przyjazna szkoła wątek zamknięty Witam. Ja swoją przygodę z Profi - Lingua rozpoczęłam już 2 lata temu....
~anielica
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Fajna szkoła! :) wątek zamknięty Zaczęłam uczęszczać na zajęcia w zeszłym semestrze na dwa języki. Lektorzy z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

Wróciłam do Profi :) wątek zamknięty Kilka lat temu uczyłam się j. angielskiego (nie było lekko... ) Wysoki poziom...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

OK wątek zamknięty Lubię to ! dbają o klienta, lektorka wiedziała jak wykładać, dużo...
~MarekP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2014

po dokładnych sprawdzeniu wszystkich szkół wybrałam tą wątek zamknięty jestem bardzo skrupulatną osobą i chodziłam po szkołach językowych dwa dni...
~Gosia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Super szkoła - POLECAM wątek zamknięty Polecam tą szkołę z czystym sumieniem. Nauka języka pomogła mi znaleźć prace...
~Wiola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2014

Wszystko jest w porządku wątek zamknięty Szkoła naprawdę jest profesjonalna , i to samo wymaga od kursanta....
~Mati
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

Odradzam!!!! wątek zamknięty Zapisałam się na kurs podstawowy z angielskiego - w Gdyni. Po I semestrze...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

jezyk niemiecki- rewelacja wątek zamknięty chudziłem do kilku szkol i pierwszy raz miałem taki rewelacyjny kontakt z...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

solidnie wątek zamknięty Przygotowywałam się przez 1.5 roku do egzaminu proficiency, do którego...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

2- mieś kurs intensywny 1 rok w 2 miesiące wątek zamknięty ogólnie poziom nauki dobry , 6 - 5 osobowa grupa , materiały do nauki gratis...
~seaman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 grudnia 2011

szybko, dobrze, sprawnie! wątek zamknięty ja nie miałam takich problemów jak wymienia Pani powyżej, poszłam nauczyłam...
~Monia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2010

po prostu dobra szkoła wątek zamknięty nie ma co tu dużo gadać: chodziłem tam parę dobrych semestrów, zdałem CAE bez...
~Kris
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lutego 2010

Liczą się pieniądze wątek zamknięty Miłe przyjecie i sympatyczna atmosfera. Tylko na to można liczyć. Poziom...
~zrezygnowana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 grudnia 2009

zdałam dzięki tej szkole certyfikat! wątek zamknięty ~mam problemy z językami od kiedy pamiętam a dzięki profi lingua i ich...
~irenka77
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

tak sobie wątek zamknięty coraz mniej lektorow, grup szkoleniowych
~Diana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2009

polecam!!!! wątek zamknięty dobra i fachowa nauka, lektorzy mili i przygotowani, nie ma problemu z...
~jarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
54

postów

41

wątków

do góry