Widok
Po tych progach raczej nie przelecą ... dodatkowo wejdzie ruch prawostronny ... szkoda tylko ze przepisy unijne a drogi zupełnie jak spoza Uni . Ale lepszy rydz niż nic . Szkoda ze Pani sołtys doprowadziła sobie pyty pod dom w tym roku gdzie jest 5 domów a ulice w pełni zamieszkałe .. złota , poziomki , wesoła , pogodna, jesionowa to świat o nich zapomniał ...