Widok

Progi na pszennej

Brawo gmina !
Nareszcie progi zwalniające na pszennej
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po tych progach raczej nie przelecą ... dodatkowo wejdzie ruch prawostronny ... szkoda tylko ze przepisy unijne a drogi zupełnie jak spoza Uni . Ale lepszy rydz niż nic . Szkoda ze Pani sołtys doprowadziła sobie pyty pod dom w tym roku gdzie jest 5 domów a ulice w pełni zamieszkałe .. złota , poziomki , wesoła , pogodna, jesionowa to świat o nich zapomniał ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

progi zwalniające na rozwalonej drodze, która wygląda jak jeden wielki prób zwalniający i jakoś nikt nie zwalniał
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skrzyżowanie z Rolniczą oraz z Księżycową
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pszennej :/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry