Widok

Program Lato z Gdańskiem i Warszawą

Hydepark Trend Temat dostępny też na forum:
Już widzę oczyma wyobraźni nowy symbol Warszawy, bo dotychczasowy jest o parę epok do tyłu, jakaś tam syrenka, zupełny przeżytek, a przecież trzeba iść do przodu z duchem czasu, wypinając się zdecydowanie na to co zostaje z tyłu.

Tak to widzę:
nad ratuszem, a także jeszcze wyżej, bo nad pałacem dobrodzieja tej formacji, Józefa Stalina, powiewa mieniąca się wszystkimi kolorami tęczy flaga, a na tle flagi uwodzicielska, z efektownie kusząco wypiętymi pośladkami... d*pa. Mogłaby być lekko ruda, jako aluzja do patrona.
Warszawa daje d... . Czy to nie brzmi dumnie ?

Trzaskowski i jego koleżeństwo, jak wszystko zresztą w Platformie jest skierowane w jednym od lat kierunku - do d*py.
Idee do de. Program do de. Kadry do de. Państwo z dykty do de. Dziwię się tylko jeszcze temu, że nie cały naród w 100 procentach ma to towarzystwo w de.

Możemy tu zaproponować Plaftormie program przebijający PIS - Piątkę Trzaskowskiego

Warszawa - Pedelandia
Kraków - Muzeum Sztuki Kochania z Warsztatami Pontonu
Gdańsk - Zlot Panienek i Braci Marynarskiej z pokazami sztuki picia
Poznań - Globalne Targi Erotyczne
Wrocław - Konkurs Miss/Mister World and Underworld & Miss/Mister lgbtxyz

Program może liczyć na poważne fundusze z Unii Europejskiej i od Sorosa.

Jeśli chodzi o Gdańsk, to wskazana byłaby wspólpraca z Sopotem. W Sopocie, tradycyjnie Panienki miałyby bazę w Grand Hotelu.Brać Marynarska zaś stacjonowałaby na jachtach w marinach zlokalizowanych w Gdańsku i Sopocie. Zlot rozpoczynałby się uroczystościami w gdańskiej marinie pod auspicjami marszałka Struka, po czym uczestnicy udaliby się w rejs do Sopotu w poszukiwaniu Panienek z Grand Hotelu. Na sopockim molo powitałby eskadrę sam pan prezydent Karnowski.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Stary eunuchu,
Jak gdansk zostanie przejety przez inna opcje to proponuje zmienic logo na bezdomnego faceta. Mysle, ze wtedy bylbys w pelni usatysfakcjonowany.

P.s. na kogo bedziesz glosowac w marcu?

Ps.2. A nie mowilem o ucieczce starca do nowego postu?

Ps.3. A nie mowilem, ze nie odpowoe na 2 pytania?

Taki ten kloszard jest:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prosze administratorow o zablokowanie tego statego chama i tchorza.

Prosze tez o zlikwidowanie dzialu hydepark. Odbierze sie wtedy plebsowi miejsce do plucia jadem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Prosze tez o zlikwidowanie dzialu hydepark. Odbierze sie wtedy plebsowi miejsce do plucia jadem.

To gdzie się wówczas podziejesz?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja np. podzieję sie w realu z rodziną. A ty gdzie? Butelka taniej wódki też sie kiedyś kończy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po ile w Gdańsku martadela?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spytaj lowce. Choc to dla.niego zbyt duzy luksus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zachodzi obawa, ż programowi temu mogą zagrozić wyznania twórcy Bayer Full:

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-slawomir-swierzynski-bayer-full-bylem-molestowany-przez-bliz,nId,2859611
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To może tu, bo skopiowałem na szczęście a każdy wpis gdzie to pasuje jest już strollowany.

Stanisław Krajski bardzo precyzyjnie wskazuje na powiązania Trzaskowskiego z Georgem Sorosem. A tamtem poziom to już jest Loża Wielki Wschód, czyli czysty lucyferianizm. Ludzie to się generalnie wstydzą nawet pochylić nad tym tematem, a tymczasem pomniki bafometa wyrastają w USA jak grzyby po deszczu. Bo taka przecież była ostatnia decyzja Obamy na stanowisku prezydenta - zalegalizowanie satanizmu. Czasem jakiś jutuber to odkryje i robi sensacyjny materiał, który jest oczywiście w 100% prawdziwy, bo mówi o faktach. Nie ma marginesu na polemikę. Jutuber Krzysiek Woźniak jest dość mało wtajemniczony w cokolwiek, często błądzi po omacku. Tym cenniejsze jego materiały. Bo znaczy to po prostu, że ludzie się już nie krępują, nie boją, że zostaną uznani za czubków lub schizofreników.

https://www.youtube.com/watch?v=TsXS8SVV9d4
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak, raven. Jest taki autor na forum, anonim. On ma podobne objawienia. Coraz bliżej Oddział Zamknięty ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie wiem, czy ta erystyka Schopenhauera była tu studiowana, czy to przypadkiem tak wychodzi, ale pisałem już, że to znam i omijam wszelkie te najprostsze pułapki. Było już ad absurdum, teraz jest ad personam tudzież ad hominem. To jest tak naprawdę oznaka kapitulacji.
A materiałów jest tyle, ze zupełnie nie wiem, co linkować. To są sprawy dość ewidentne.

https://www.pch24.pl/satanistyczna-ceremonia-podczas-otwarcia-najdluzszego-i-najglebszego-tunelu-kolejowego-na-swiecie-,43796,i.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

raven
Ja nie kwestionuję treści tego typu wydarzeń, tyle tylko, że mniej mnie one interesują, jako że odwołują się do mentalości, która może się wypełnić tego rodzaju treściami, rujnującymi dla indywidualnej umysłowości.

Bardziej interesujące są dla mnie aspekty stukturalne, pokazujące strukturalne wpływy rozmaitych instytucji, grup społecznych i ich wpływ na megatrendy i na to jak te czynniki przekładają się na realną politykę. Mentalność jest zawsze zindywidualizowana, natomiast struktury społeczne pokazują efekt statystyczny, który mnie interesuje bardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Religie to też są systemy. Jeśli islamista obcina dziecku głowę i ktoś pyta dlaczego to robi, to odpowiadamy, że to fanatyk religijny. To nie jest efekt systemu politycznego tylko doktryny religijnej. A jak racjonalnie wyjaśnić sytuację deprawowania dzieci albo promowania marszów panów w uprzężach sado-maso trzymających się nawzajem na smyczy? To tak z punktu widzenia ekonomii czy doktryn politycznych się nie klei zupełnie. Bo jaki w tym jest racjonalny cel? To ja sobie myślę, że jest jakaś grupa najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi, którzy po prostu wyznają okultyzm, satanizm, lucyferianizm... jak zwał tak zwał. Ewentualnie mogą być nihilistami żądnymi władzy i te wszystkie zabiegi propagandowe, na które przecież idą miliardy dolarów służą zdobywaniu władzy. No tak, ale czemu akurat w tę stronę i czemu tak rozkładane są akcenty? Czemu akurat wokół seksu się debata publiczna koncentruje. Seks, aborcja, zootechniczne metody zapłodnienia, homoseksualizm... a nie np. podatki, sztuka, technologie. Jeśli coś jest z pozoru irracjonalne, to może właśnie wyznawana religia jest kluczem. Jak ja bym np. poszedł na adorację, to ktoś może zapytać: ale po co chcesz spędzać czas przed kawałkiem chleba? No i co ja mam odpowiedzieć? A jak satanic temple jest jedyną religią, która promuje i w pełni popiera aborcję a jednocześnie stan Nowy Jork uchwala legalność do chwili narodzenia, to może tam właśnie sataniści się do władzy dorwali i może jak się to wyjaśnia z innego klucza, to się błądzi po prostu?
Ten człowiek z linka już nie żyje. Został zamordowany niedługo po tym wywiadzie

https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

raven
Co jak co, ale ja nie kwestionuję roli religii, tylko umieszczam ją we właściwym obszarze. Religia jest systemem semantycznym, tkwiącym w mentalności przede wszystkim, a kwestie strukturalne są najczęśćiej poza sferą świadomości, dotycżą podstaw bytu i dlatego dają lepszy obraz rzeczywistości, pozbawiony elementu subiektywnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ty, ravenie, nad jakim panujesz obszarem? Polska północna? Europa Północna? Półkula północna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właściwym było by zapytać o płat, a nie półkule .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raven uważam, że jest tu najbystrzejszy i najspokojniejszy.
Co ciekawe, przez dwa lata przebywaliśmy w tej samej celi w Hanoi Hilton.
On jest moim odpowiednikiem - juniorem drugiego stopnia, tyle że jest aktualnie górą.
Czegoś mu jednak brakuje - cały ten jego system skojarzeń jest trochę jak z lat 80., 90. Kiedyś był na topie. Trzyma jednak poziom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Acha, a żółte wietnamce nam kazaly grać w rosyjską ruletkę? To wtedy było? Pamiętasz? One shot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niedawno spotkaliśmy się całkiem przypadkiem na imprezie i nie wyglądasz zbyt dobrze, jakby cię coś trawiło.
Plus te wypowiedzi tutaj, że właściwie nie popierasz demokracji, kwestia kręgosłupa przekonań.
Pamiętaj, że ja wtedy byłem w dołku, a potem jednak mi się poprawiło.
http://www.historycy.org/historia/index.php/t71858.html W sumie film antywojenny, ale coś się nie spodobało cenzorom z PRL. Tak naprawdę był zbyt gwałtowny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to sorry. Miałem impulsywnie nie działać. Wiesz, rozumiesz. Ostatki, śledzikiem niekiedy zwane. Ale powiedz mi amigo, czemy Ty, skoro masz ten swój problem z deklem to czasem piszesz rzeczy dość głupie i zabawne zarazem. Znaczy takie, w które sam nie wierzysz przecież. Na przykład, że siedzisz w jakiejś pieczarze niedźwiedzia brunatnego (Ursus arctos) i on Cię tam karmi jakimś miodem czy padliną. To jest bardzo dobre, odezwij się jakbyś pracy potrzebował. Żartuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty się idź zapytać, dlaczego on wybral ciebie i lowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nieee, z tego co pamiętam to wybrał vilete a potem udusił kotkę lukrecję. Lucky guy. Ma duszę czystą i szczerozłotą. Nie to co my. A minałj in raszia

https://www.youtube.com/watch?v=w0HA-tMN1wE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa z Misiem jest nadal niejasna. Cóż, są dwie opcje: jakoś się ustabilizuje albo padnie.
Jeśli się ustabilizuje, to jadę dalej, jeśli padnie, ja padnę razem z nim.
Myślę chwilami, że to taka pułapka, że udaje słabego, a potem nagle zroobi Wraaa!
Jednak kiedy zaczynałem moje badania 2 lata temu, takie było moje pierwsze odczucie po pierwszych materiałach: że padnie.
Jednak mimo że jestem bezsensownie atakowany i żyje się ciężko, wszystkie mechanizmy działają normalnie, jak 10 i 20 lat temu, zadziwiająco normalnie.
Może to być pozorowane, co by mi pasowało.
Ale jeśli chodzi tylko o odegranie scenki z wciągnięciem was w pułapkę, to Misio będzie nieusatysfakcjonowany, jeśli nie wykonacie swojej części.
I dogadywanie się Misia z C: C nie są tacy mocni, izolują się, nie nadają się do wielkich rozgrywek. Mogą się też bać efektu domina. Jednak muszą działać, bo sytuacja zrobiła się niebezpieczna dla nich. Więc dyskutują i obejmują się. Może jakiś kompromis?
C jednak uwierzyli, że coś znaczą i coś mogą. Skoro propaganda zagraniczna wbijała im to do głowy w dziesiątkach książek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem naprawdę w dość kiepskim stanie fizycznym. Najpierw nie śpię z powodu jakiegoś problemu z prostatą, a potem w dzień przysypiam, tak że jestem na okrągło senny, jakby nieobecny.
To jednak dzieje się od 20 lat, choć inaczej i wcześniej tylko od czasu do czasu (np. bolesne hemoroidy). Kilka razy miałem całkiem siwe włosy z powodu różnych jakby ukrytych tortur. Potem ich kolor się zmienia.
W takich sytuacjach staram się wypowiedzieć, żeby było jasne, jakie są moje przekonania.
Wzrok mam w tej chwili bardzo słaby, to, co piszę, widzę trochę przez mgiełkę.
Nacisk na serce, ucisk w żołądku, pobolewanie jakiejś śledziony czy wątroby.
Mózg - w kiepskim stanie, niemniej w sumie myślę normalnie, tylko na jakimś obniżonym poziomie, jakbym miał wyłączone wyższe partie mózgu.
Szczęka nie otwiera mi się w pełni co najmniej od roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jak rozpoznałeś że to black hawki były? z tak słabym wzrokiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znamy je tu już dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C nie są po mojej stronie, ponieważ akurat są przewrażliwieni i mają w chłodniach milion ogórasów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak że się ta trójca dogadała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednak czuję się wciąż dość pewnie. Jest dużo straszenia, ale nie dzieje się nic konkretnego.
Natomiast nie wyklucza to wcale osobnego ścigania was za akcję. To inny paragraf i inny departament.
Zwłaszcza że:
- wielki T triumfuje i każe wszystkim tu u mnie pokazywać mi Gest, co wkurza coraz bardziej nowego Pana
- kręci się tu mnóstwo Eskimosów, dziesiątki, są coraz bardziej rozczarowani moją postawą, choć trochę dla nich zrobiłem, nie wiem, czy skorzystali z moich rad, może zakładają z góry, że każdy jest przeciw nim, pewnie mam odczuwać poczucie winy
- co znaczy "wierny ogrodnik"?
- miałem w 92 koleżankę, która coś tam wiedziała, że 2 osoby torturowano w Hiltonie, okradziono jej mieszkanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Romeo i Julia stworzyli samobójczy pakt?
Romeo wchodzi do krypty (Julia wypiła napój, by uznano ją za zmarłą), żegna Julię i wypija fiolkę trucizny. Wtedy Julia budzi się i widząc go martwego, całuje go po raz ostatni i przebija się jego sztyletem.
Posłaniec nie dostarczył mu informacji, że to ściema, bo wybuchła zaraza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W filmie jest podobnie, tylko że całują się, zanim Romeo umiera, a Julia strzela sobie w głowę z podręcznego pistoletu Romea (dzieje się to w naszych czasach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego od 5-6 lat trwa tutaj duża aktywność pewnej grupy osób?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cały łańcuszek jest eksponowany poprzez literówki w gazetach, Internecie.
Otwieram całkiem przypadkowe strony z głębi Internetu i tam jesteśmy.
Jest to kilkadziesiąt osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może coś z tego wyniknie, a może nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wierny ogrodnik to człowiek z UK, wasz kontakt.
Ludzie z Hiltona to znana nam para smok i smoczyca.
Koniec akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zauważyliście też już chyba, że ten sznureczek płonie, i to od góry w dół. Dotarło to do was, a teraz przesuwa się do niższych poziomów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wrażenie, że obecnie nowa Pani staje się osobą dominującą. Jest o wiele stabilniejsza od nowego Pana i ma taki trochę C umysł. W tej chwili C o dziwo to z nią zawarli sojusz. Nie mogę znaleźć jej zdjęcia w sieci. Jest jednak słaba i krucha. Tak gdzieś 60 razy za słaba do zadań, które powinna wykonywać. Ja dzięki niej oglądam dużo programów podróżniczych (tyle że nie mogę podróżować).
To jest takie poszukiwanie kogokolwiek stabilnego. Poprzedni Pan odjechał, nowy Pan przez chwilę był stabilny, ale wręcz po kilku miesiącach rozpadł się. Teraz ta zbyt słaba niewiasta stara się zapanować nad sytuacją.
Może prosić o pomoc C, którzy są stabilni, ale na niższym poziomie. Albo mnie, który jestem stabilny i na wyższym poziomie. Ja już oczywiście skontaktowałem się i z nią, i z C. Jest byczo. Jest czadowo. Odjazdowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko wskazuje na bliski upadek, też ploty, jakie znam.
Jednak upadek jest tym momentem, kiedy wiele się dzieje, wspomnijmy II WŚ: likwidacja niewygodnych więźniów, przeciwników politycznych, zacieranie śladów, to się wtedy nasila. https://pl.wikipedia.org/wiki/Masakry_wi%C4%99zienne_NKWD_1941 Zacieranie śladów zagłady przez Niemców. Czy też Kaddafi, który nie chciał oddać władzy. W Niemczech egzekucje uczestników spisku von Stauffenberga i liczne stracenia pod sam koniec wojny ludzi, którzy przez lata byli w obozach w Niemczech, np. https://pl.wikipedia.org/wiki/Georg_Elser , sprawca zamachu na Hitlera w 1939 roku. "Na razie Elsera zamknięto w Sachsenhausen, gdzie przeżył prawie całą wojnę. Hitler chciał wrócić do sprawy po wygranej wojnie i w pokazowym procesie dowieść, że brały w tym udział angielskie służby specjalne. Osadzony został ostatecznie od lutego 1945 w obozie koncentracyjnym w Dachau. Został zabity 9 kwietnia 1945 na rozkaz Himmlera. Komendant obozu otrzymał polecenie, by podczas któregoś z najbliższych alianckich nalotów na Monachium Elsera spotkał śmiertelny „wypadek”. Jego ciało zostało spalone." (Wikipedia)
Oczywiście do tego trzeba być okrutnym dyktatorem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Występuje zjawisko samobójstw ważnych oficjeli, a także przechodzenie, gdy sytuacja jeszcze nie jest jasna, na stronę Zachodu. Zwłaszcza w Libii było dużo takich przypadków i Amerykanie potem uszanowali tych ludzi, są w nowym rządzie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Rudolf_Heß prawdopodobnie nie był "defektorem", tylko wyleciał z tajną misją, chciał doprowadzić do pokoju z Anglią.
Po upadku następuje rozliczenie z szefostwem reżimu, egzekucje, uwięzienia, śmierć w walce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne to jest obserwować jak, pieski skaczą sobie do gardeł i walczą o rzucony ochłap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jugosławia, upadek Miloševicia w 10.2000 - przybyły z Zachodu demokratyczny premier Đinđić wydał Miloševicia w czerwcu 2001 do Hagi, ale 2 lata później zastrzelił go snajper powiązany z Miloševiciem, i był w tym momencie nadal premierem. Kilka miesięcy przed upadkiem Milošević zlikwidował bliskiego przyjaciela, dawnego mentora Stambolicia, bo ten wystąpił przeciw niemu po stronie sił demokratycznych. W styczniu 2000 zginął dowódca Arkan, być może dlatego, że chciał zeznawać w Hadze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślenie jest takie: Nawet w większości krajów afrykańskich jest już demokracja, wolne wybory prezydenta.
Co nie jest jednak prawdą:
https://richtopia.com/wp-content/uploads/2017/09/free-democratic-countries-in-africa.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Np. wybory w Zambii, które są "częściowo wolne".
https://en.wikipedia.org/wiki/2016_Zambian_general_election
Są różne partie, tylko dochodzi do nacisków i fałszerstw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Libia:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Abd_al-Fattah_Junus Minister spraw wewnętrznych, najważniejszy defektor, zginął jednak po kilku miesiącach.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Muhammad_Abd_al-D%C5%BCalil Minister sprawiedliwości, też tylko przez rok pełnił jakąś funkcję.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ali_al-Aud%C5%BCali Ten dyplomata miał być w rządzie, ale to się całkiem nie udało.
Czyli właściwie nie ma tych udanych przykładów.
Jest jeszcze bardzo widoczny przykład generała Haftara: https://pl.wikipedia.org/wiki/Chalifa_Haftar Miał poważne problemy zdrowotne w zeszłym roku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wrażenie, że rzeczywistość, w której ja się znajduję, to rzeczywistość z końca 2014 roku, z pewnego momentu, który dawno minął, gdy nowi Państwo czuli się silni i ruszyli do akcji. Nie ma to nic wspólnego z późniejszymi wydarzeniami, gdy stopniowo bardzo słabli. U mnie wszystko zastygło w tym najgorszym dla mnie momencie.
Obecnie kolejna osoba, nowa Pani, zaczyna się kończyć. Pozostały z nich blade cienie, ale wy widzicie ich w najlepszej formie. Propaganda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obecnie rządzi bardzo słaba nowa Pani, a tak naprawdę C, na których oparła swe rządy.
C są prowincjonalni, nie nadają się do rządzenia na takim poziomie, i zaczęli pajacować, jakby dorwali się do nowej zabawki.
Praktycznie przejęli kontrolę. Będą załatwiać swoje sprawy, na swoją korzyść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

C nie lubią waszego miasta, ponieważ były w nim zamieszki, które po niewielu latach doszły do nich i im zagroziły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przesadzajmy...
Trans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wzgórze św. Maksymiliana

Szukam dobrej księgowej, biura rachunkowego (28 odpowiedzi)

Hej, szukam ogarniętej księgowej/księgowego/biura rachunkowego najlepiej na wzgórzu bądź okolicy...

Biedronka ul. Bema (9 odpowiedzi)

Czy ktoś wie kiedy jest otwarcie Biedronki na ul.Bema w byłej Hali sportowej??

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry