Widok

Projekt Piecewska

Morena Temat dostępny też na forum:
Budynek wielorodzinny powstał w śródmiejskiej lokalizacji, wśród niewysokiej zabudowy wielo- i jednorodzinnej. Co ważne - wbudowywany jest w rozwiniętą infrastrukturalnie dzielnicę, więc niedaleko jest szkoła, przedszkola, przychodnia, sklepy, punkty usługowe. Komunikacja miejska jest tu bardzo dobrze rozwinięta, a uruchomienie linii tramwaju na Morenie jeszcze ją poprawi. Teren inwestycji jest niedostępny dla ruchu kołowego. W bezpiecznej części działki powstanł plac zabaw dla dzieci. ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zalewają strop poziomu -1 :)

Wychodzą z podziemii
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Usterka goni usterkę

Deweloper ma tylko ładne wizualizacje. Wykonanie jest beznadziejne,ekipy to zlepek ludzi "zielonych" tania siła robocza. Już mi szkoda tych pieniędzy, które wyrzuciliśmy...Brak współpracy i chęci naprawy największych karygodnych błędów!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14

prośba o szczegóły

dzień dobry,
poproszę o rozwiniecie myśli odnośnie naprawy największych karygodnych błędów. Wielu ludzi w tym ja zarezerwowało mieszkanie na Piecewskiej i Pani/Pana opinia i doświadczenie z deweloperem może mieć kluczowe znaczenie przy podjęciu dalszych kroków kupna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

a mnie się podoba

Nie zgadzam się, też kupiłam mieszkanie w tej lokalizacji i widzę jak z tygodnia na tydzień prace posuwają się naprzód! Lokalizacja bardzo mi odpowiada, duży balkon, nietypowy kształt budynku i dużo światła wewnątrz! Blisko do szkoły, centrum, winda i parking podziemny, powinno być ok! skąd wiadomo o błędach, przecież budynek jeszcze nie oddany?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
"wśród niewysokiej zabudowy wielorodzinnej" - rozumiem, że w erze popularności wysokościowców powyżej 55 m i budynków wysokich np. 17-kondygnacyjnych, te 11-kondygnacyjne wieżowce spółdzielcze to już po prostu "niewysoka zabudowa wielorodzinna" :D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

podwykonawca

Jestem podwykonawca na piecewskiej i szczerze mówiąc jest to dla mnie mercedes w cenie Fiata nie rozumiem jak im się to kalkuluje ale użyte są dobre materiały
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 13

komentarz kopiuj/wklej przez ludzi dewelopera

Jakość wykonania pomimo użytych materiałów pozostawia wiele do życzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry