Widok

Promotorzy

Szkoły wyższe Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie czy jest ktoś w stanie udzielić mi info jakiego promotora z wymienionych najlepiej wybrać:Witkiewicz Korowicki Matowski Sawicki Lewandowski Wójcik Sawiczewska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim promotorem byl doc Sawicki (bronilam sie pol roku temu)i bylam z niego bardzo zadowolona. Mialam z nim zawsze kiontakt mailowy, jakoz e mieszka w Niemczech i przyjezdza tylko na zjazdy, ale mozna na nim polegac, pomaga jelsi masz jakies trudnosci zawsze sie mozesz zglosic i zapytac,a tematyka pisania prac u niego to rekreacja... raczej niespeckjalnie cos innego. U Pani Sawizcewskiej natomiast bardziej cos zwiazane z Rynkiem turyst UE,polityka regionalna itd, takie sprawy choc moze nie tylko... Tez slyszalam o niej dobre opinie,mnie uczyla przedmiotu. o doc Matowksim tez nie moge powiedziec nic zlego, tylko tyle ze jest wymagajacy ale to mzoe byc na plus. Co do reszty nie mam najlepszego zdania. Ja Ci polecam ktoras z osob wymienionych pzreze mnie, ale to zalezy czym sie interesujesz i co chcesz pisac bo z rekreacji raczej u pani prof
Sawiczewskiej nie napsizesz pracy...u tych panow tak:) (maja ciekawe tematy) Pozdrawiam !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Łukasz Ch. - ocena (3 odpowiedzi)

Nienawidzę egzaminatorów , myślą że mają władzę i wszystko im wolno . Pord w Gdyni i Gdańsku...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry