Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama 2,7 córki wątek zamknięty Chciałam serdecznie polecić to przedszkole! Moja prawie 3 letnia corka jest...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Jak w domu. wątek zamknięty Mój synek bardzo lubi swoje przedszkole. Fantastyczne Panie sprawiają że...
~m.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

POLECAM wątek zamknięty Przesympatyczne Panie, bogaty program zajęć, nie przeludnione - odpowiednia...
~Maciek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Świetne przedszkole! wątek zamknięty Witam, przedszkole promyczek jest świetne! Panie miłe, a co najważniejsze,...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Super-przedszkole! wątek zamknięty W PROMYCZKU panuje cudowna atmosfera, panie nauczycielki budują ją swoją...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Jestem zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z Promyczka. W bardzo przystępnej cenie moje dziecko...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

zajęcia dodatkowe wątek zamknięty Dzieci zadowolone a co najważniejsze wynoszą wiele dobrego z przedszkola....
~zadowoleni rodzice
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2010

Miła atmosfera wątek zamknięty Szukając przedszkola dla córeczki zaszłam do "Promyczka". Bardzo miła pani,...
~Lilka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 stycznia 2010

bardzo sympatyczne przedszkole - atmosfera jak u mamy wątek zamknięty bardzo sympatyczne przedszkole - atmosfera jak u mamy
~Gosia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 grudnia 2009

blisko i miło wątek zamknięty nowe przedszkole w domu jednorodzinnym, Gdynia Chwarzno, całe 1 piętro...
~mama Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 października 2009

super wątek zamknięty dziecko bardzo zadowolone i z opieki i z zajec
~balbina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry