Widok

Propozycja

Proponuje abyśmy przestali pyszczyć, a poczekali na oficjalny komunikat organizatorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z toba Czacha. wyslalem wczoraj mam nadzieje kulturalnego maila do KInO Neptun (info@harpagan.pl) i dostalem kulturalną odpowiedz, ze organizatorzy na pewno sie wypowiedza na temat H24. Zdaje sie, ze bylo jeszcze kilku organizatorow poza Neptunem i kol. Kalsztein nie bedzie sie wypowiadal zanim nie zbada i nie wyjasni spraw ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Dla mnie brzmi rozsadnie.

poczekajmy wiec na wyjasnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja chcialabym tylko powiedziec ze impreza mimo pewnych niedociagniec byla fajna... ja osobicie spedzilam milo i aktywnie weekend, poznalam niesamowitych ludzi i o to chodzilo;)
bo harpagan to MY!!!
bez nas naprawde nie dzialje sie nic;)

pozdrawiam wszytskich
Hesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czacha napisał(a):

> Proponuje abyśmy przestali pyszczyć, a poczekali na oficjalny
> komunikat organizatorów.

Czacha, ja nic innego nie robię od wczoraj wieczór tylko czekam :) Zresztą czekam na ten komunikat i przeprosiny od niedzieli rana. Mija dokładnie 46 godzin od zamknięcia bazy w Pucku. Chyba już najwyższa pora na to, by się wielce szanowni organizatorzy (czyt. buraki) łaskawie do nas odezwali. Korkoracz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Korkoracz, trudno odmowic wielu twoim postom slusznosci. tez jestem oburzony organizacja trasy pieszej. Zal zostal wylany i dalsze podgrzewanie sie nie ma sensu. Organizatorzy zapewnili, ze sie ustosunkuja. Rozchmurz sie kolego i take it easy. Troche dystansu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buli napisał(a):

> Korkoracz, trudno odmowic wielu twoim postom slusznosci. tez
> jestem oburzony organizacja trasy pieszej.

Pieszej und rowerowej. Ja startowałem na bicyklu. Pozdrawiam. Korkoracz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0