Widok

Prosze o pomoc ! Do jakiego lekarza sie zglosic ?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Mam bardzo silne bole kregoslupa . Do jakiego lekarza powinnam sie udac - do ortopedy czy do chirurga , a moze jakiegos innego specjalisty ? Moze ktos moglby mi polecic konkretnego , naprawde dobrego lekarza z Gdanska . Najchetniej przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) , ale rowniez prywatnie ( odplatna wizyta ) . Bardzo prosze o pomoc !
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli na NFZ, to najpierw do lekarza pierwszego kontaktu. Powinien Najpierw dać skierowanie Na rtg kręgosłupa, a potem w zależności od wyniku do ortopedy lub neurologa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo dziekuje za informacje . Pozdrawiam !
Bardzo prosze o polecenie mi dobrego , empatycznego , skutecznego lekarza psychiatre przyjmujacego w Gdansku w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Gospody 19 . Chodzi mi o lekarza przyjmujacego na ubezpieczenie ( w ramach NFZ ) . Bardzo prosze o pomoc !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No własnie, bo rożne mogą być przyczyny bólu. Stan zapalny, dyskopatia, uraz z pęknięciem. Samo prześwietlenie może nie wystarczyć - bardziej miarodajny jest MR (rezonans magnetyczny). Ale już na etapie lekarza pierwszego kontaktu można sprawdzić wstępnie, co się dzieje i wdrożyć leczenie z ewentualną kontynuacją u neurologa, ortopedy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo , bardzo dziekuje Panu za rade . Pozdrawiam serdecznie !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w między czasie, oczekując na wizyty zgłoś się do fizjoterapeuty.
Na prawdę poczujesz ulgę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku jest rehabilitacja #rfp na Przymorzu i dojeżdżają, a mi
pomogli mocno na kręgosłup
https://reha-fizjoprofession-gdansk-sopot.business.site/
lepiej niż tabletki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzenko bardzo dziekuje za informacje . Pozdrawiam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

fajna książka kucharska (23 odpowiedzi)

Możecie polecić jakąś fajną książkę z przepisami? Aby była ze zdjeciami i na bazie łatwo...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

Nowe mieszkania Trójmiasto (31 odpowiedzi)

Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się co może mi ten region...

do góry