Mimo że z mieszkam w Gdyni, przyjazd do mnie nie był żadnym problemem. Pan FACHOWIEC właśnie zasługuje na tą nazwę pisaną dużymi literami. Prawdziwy znawca swojej pracy. Po ustaleniu przyczyny usterki, Pan po trzech dniach przyjechał na montaż czujnika temperatury w mojej pralce.Usługa została wykonana szybko, sprawnie, dodatkowo Pan przejrzał wszystkie "wnętrzności" które nie są widoczne dla laika. Udzielał odpowiedzi na zadawane pytanie a przede wszystkim cudownie się rozmawiało. Kosztowała mnie ta naprawa 90zł.Od piątku ruszyło wielkie pranie. Pralka szaleje jak nowa. Dziękuję