Widok

Protest dotyczący wyroku TK

Może zjednoczymy się i również zorganizujemy protest?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21
Hahaha
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5
Dobrze, ale jak wyjaśnisz o co walczysz. Co Ci się nie podoba w Konstytucji z 97 roku, że dopiero teraz się obudziłaś. Jeszcze do niedawna krzyczałaś KONS-TY-TUC-JA, wychodziłaś na ulicę w obronie przestrzegania jej. Mówiłaś w okół jak to niedobry Kaczor-dyktator nie przestrzega Konstytucji, świętego prawa. Teraz chcesz jej łamania, bo ktoś jej przestrzega.
Więcej lodu proponuję do napoi, czasami okładać kark. Mniej TV, zarówno państwowej jaki i prywatnej. Gazety na bok. Zakazać rękawy i wziąć się do walki z pseudo pandemią. Kraj ledwo zipie, lecimy wszyscy na oparach możliwości. Szczególnie ludzie na własnej DG. A im w głowach blokowanie, utrudnianie w ramach walki z urojonym reżimem.
Dziękuję, nie pozdrawiam i spadam do pracy, bo mam jeszcze gdzie i dla kogo pracować.
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 24
Pracuj, pracuj babiloński niewolniku. Tylko do tego się nadajesz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23
Hah jaki cep z ciebie aż szkoda słów. Ja jestem za protestem
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 20
Do Ona: Proponuję protest pod Twoją chatą. Przyjdziemy i obsmarujemy ci elewacje. Oczywiście troszkę bluzgów na ciebie wylejemy. Skoro jesteś taka odważna podaj imię i nazwisko oraz adres. Anonimowo to każdy mądry w gębie. A tak na poważnie to żal mi ciebie głupia lewaczko!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 35

Widać ze ty na pewno co tydzień na kolanach w kościółku Ale jak się z niego wyjdzie to już słoma z butów i typowe zbydlęcenie człowieka Jak nie jesteś ze mną to jesteś przeciwko mnie . Jestem przeciwko wypisywaniu na murach świątyń ( każdych ) jaki pomnikach Nigdy nie głosowałem na partie lewackie jak SLD czy PiS ( ich program jak teraz widać tez lewacki ) Jak chcesz to idź adoptuj i kochaj jak swoje Niestety dużo kobiet z biednych rodzin będzie musiało urodzić a bogaci i tak jak teraz usną Tylko gdzie tu dobro Kobiet i ich wybór Oby Twoje dzieci nie musiały mieć jego a wiem o czym pisze
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 13

Odezwał się odważny i podpisał się pełnym imieniem i nazwiskiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mi żal twojej głupoty tego już sie nie wyleczy.
..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardzo nieszczęśliwym i zgorzkniałym człowiekiem jesteś Marku, współczuję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Marku, że pracujesz, ok. Obywatel utożsamia się z państwem, gdy gwarantuje mu wolność, bezpieczeństwo, troskę o zdrowie i dobre wykształcenie oraz sprawną administrację. Który z tych atrybutów jest gwarantowany? Czy kalifat był w programie wyborczym PIS-u?. Stare chłopy, bełkocące, bezmyślne, decydują o tym jak mamy żyć? Tak się odgrodzili, zajęci korytem, nie zauważyli, że mamy XXI wiek! Kobiety, młodzi im tego nie odpuszczą a mądrzy, dla dobra naszych dzieci powinni im w tym pomóc.
PS.Oprócz pracy poczytaj coś. Min. Nauki - Gliński nie doczytał książki naszej noblistki Olgi Tokarczuk, nie pojął przekazu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

To smutne bo większość osób nawet nie zagłębiła się w legislacyjne podłoże tego orzeczenia. Wyszli na ulice podjudzeni i nakręceni przez media, które swoją drogą też trochę zakłamują rzeczywistość.

Nikt nie pamięta już(bo po co), że 2 lata temu do sejmu trafiły 2 wnioski. Jeden zaostrzający prawo aborcyjne, drugi liberalizujący je. Do głosowowania przyjęto ten projekt zaostrzający prawo - a następnie większość parlamentarna odrzuciła ustawę. Po odrzuceniu ustawy grupa posłow-oszołomów z PiS, PSL, Kukiz 15' i Konfederacji w liczbie 119 osób zgłosiła sprawę do rozpatrzenia do TK nie patrząc na konsekwencję. Szczerze mówiąc to wątpie, że kto kolwiek łącznie z kierownictwem miłościwie nam panującej partii, oprócz tych 119 niemot, miała w zamiarze zaostrzanie prawa aborcyjnego - I zapewne do takiego nie dojdzie. Jest kilkanaście furtek, które pozwalają sejmowi na nie zaostrzanie przepisów aborcyjnych.

Jednak przez nieumyslność rządzących, która pozwoliła swoim posłom na swobodę zgłoszenia takiego potworka do TK i nakręcanie społeczeństwa przez media mamy to co mamy. Masowe protesty i niepotrzebną agresję.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ten cały wywód nie trzyma się kupy. Kaczyński wydał taką decyzję w sobie tylko znanym perfidnym celu. Nie musiał tego robić, aby zaraz to odkręcać. Czy myślał, że ludzie pozostaną obojętni? A może zakładamy że była to suwerenna decyzja Trybunału magister Przyłembskiej? :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ciągoty partyjne sędziów TK to osobna sprawa, ale jeżeli uważasz, że za poprzedniej kadencji sędziowie byli bezstronni partyjnie to jesteś naiwny...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy ja coś takiego powiedziałem? :)
I czy to jest sedno sprawy, o której jest dyskusja? :):):)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bojano się raczej nie ogarnie w temacie. Jeżeli chcesz o coś walczyć to pozostają duże miasta. Czas kopnąć kościół katolicki w d*pę. Dość szczucia i mieszania się w nie swoje sprawy. Tylko rozdział gwarantuje normalność. Na drzwiach naszej bojańskiej katedry można ewentualnie przybić jakąś petycję.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 17
Jutro - w środę o 16 pod kościołem? Kto chętny?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 15
Tylko podchodźcie pojedynczo, żeby któraś/yś dwa razy po łbie nie dostał.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Może być ciężko. W tej części Polski ludzie pytają księdza jak mogą uprawiać seks z żoną, więc tym bardziej nie decydują za siebie w innych kwestiach. A jak księża z ambony chwalili PIS, to teraz kmiecie złego słowa nie powiedzą :)

Radością napawa jednak fakt, że młodzi są w 90% przeciwni wpie*rzaniu się kościoła wszędzie. Widać to po ich stosunku do cwaniaczka Wojtyły i sytuacjach jakie miały miejsce w kościołach w większych miastach podczas niedzielnych mszy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 15

Ja jestem chętny obić gębę lewakowi/lewaczce. Wara od wiary meduzy.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 10

Trend jest nie do zatrzymania. Obić gębę to sobie możesz jedynie na play station. Czas w końcu przestać się bać kościoła, który pod płaszczykiem wiary gnije od środka. To jest równia pochyla. Kościół katolicki w końcu musi zająć należne mu miejsce. To jest tylko wiara, której nikomu nie zabraniam!!! Jednak nie zgadzam się na nachalną propagandę opartą na strachu w wykonaniu instytucji splamionej pedofilią, przepychem i brakiem pokory. Dość grubasów w sukienkach.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 16

Zgadzam się w 100%
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tak tylko zapytam Cię nasz kochany prawy katoliku:
Czy religia Ci na to pozwala?
Czy będziesz się z tego spowiadał?
Czy czekałeś z seksem do ślubu?
I czy (broń Cię panie Borze!) przypadkiem nie używałeś kiedyś w życiu haniebnej antykoncepcji?
Czy nigdy się nie masturbowałeś?
Czy zrobiłbyś zabieg in-vitro gdyby to była jedyna opcja na posiadanie potomstwa?

Katolicy, przestańcie być takimi hipokrytami. Albo żyjecie zgodnie z wiarą, albo przyznajcie, że to tak na pokaz na tyle ile wam wygodnie.

I nie narzucajcie swojej ideologii innym.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 10

Przeczytajcie sobie "Sodomę".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wojnę ideologiczną wywołał kościół z retoryką Jędraszewskiego i teraz musi ponieść tego pełne konsekwencje. Czas na zmiany. Mam nadzieję, że wielu rodziców pojmie jak bardzo szkodliwe jest działanie kościoła. Czas wyprowadzić religię ze szkół i pokazać klechom gdzie powinno być ich miejsce. Jeszcze raz powtarzam, ja nikomu nie zabraniam wiary ale niech się ona ograniczy do kościołów i niech za to płacą tylko zainteresowani.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Xinski chrzanisz, jak potłuczony. To że jesteś osobą LBTG, nie upoważnia cię do kłamania. Kto zaczął wojnę? Czy to nie twoje środowisko, paradowała z "tęczową" Maryją ? Czy to nie twoje środowisko pokazywało "cipkomaryjki"? Słowa Jędraszewskiego są pokłosiem, tego wszystkiego co ty i podobni tobie, wyczynialiście. Zaś co do wiary, i twoich postulatów co do jej istnienia w przestrzeni publicznej, zmień najpierw Konstytucję. https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Prokuraturskie-postepowanie-ws-transparentu-na-Marszu-Rownosci-n134837.html
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 6
A wiesz jak wygląda aborcja? To daj sobie wyrwać rękę nogę. Albo dziecko leży w misce i umiera kilka kilkanaście godzin pod jakąś szmata. I to jest w pożądku.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7

Większej bzdury dawno nie czytałem. Wiedzę czerpiesz z jakiejś kościelnej gazety? Ludzie, nauczcie się weryfikować informacje, bo będziecie się tylko ośmieszać w dyskusjach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Posłuchajcie proszę kogoś mądrego !
https://www.youtube.com/watch?v=Nu3HjXVuixA&feature=share&fbclid=IwAR1MvAXmtRfkN-33cA9gHbJSWW0cI3Mz-rBJMQsipY_8QtDYKQm9FsX5dPE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kazania tego pop-księdza to jak czytanie horoskopu. Nigdy konkretnie nic nie powie, wszystko jest 'jakby'. To nadal lepiej niż i**ota Jędraszewski, alkoholik Głódź i zapominalski Dziwisz (wszyscy trzej obrońcy kościelnych pedofili), ale nie na tyle dobrze, żeby inteligentny człowiek mógł go traktować na poważnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

A wiesz jak wygląda podejmowanie trudnej decyzji o terminacji ciąży w przypadku stwierdzenia uszkodzeń letalnych płodu? Po co skazywać matki na rodzenie płodów, które i tak nie przeżyją? Czytałeś statystyki dotyczące ilości takich aborcji? W tym przypadku lepsze jest zdecydowanym wrogiem dobrego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wiem bo doświadczyłam tego. Jak się dowiedziałam że będę mieć chore dziecko świat mi się zawalił ale przez myśl mi nie przyszło żeby usunąć. Po którejś wizycie lekarz zaproponował mi żeby usunąć .Nie zgodzilam sie .
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok. Rozumiem Twoją decyzję i ją szanuję. Miałeś wybór i go dokonałeś. Ktoś inny może jednak zdecydować inaczej i w tak trudnej sytuacji powinien mieć wybór - tak jak Ty. Dlaczego Państwo (a tym bardziej kościół) ma narzucać swój tok rozumowania?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polska nie jest krajem wyznaniowym ! Narodowi daleko do przekazywanych wartości. Duda,Obłuda i hipokryzja. Należy oddzielić kościół od rządu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie polemizujcie z meduzą. Ich agresja musi napotkać na opór. Na ulicy jest wasze miejsce. Tam sobie krzyczcie. Nie twierdzę że nie macie racji jeśli chodzi o wolę podjęcia decyzji ale ataki na kościoły świadczą tylko o was iż jesteście słabymi ludźmi którzy chcą zaatakować ludzi modlących się. Zobaczymy co zrobicie jak nakręcicie tą spiralę nienawiści i ludzie wierzący ruszą na wasze domy. Komuś zależy na wojnie domowej w Polsce i podsyca nienawiść. Jeszcze raz przestrzegam zostawcie kościoły w spokoju. To nie powinien być cel waszej nienawiści. To nie tam zapadają decyzje.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

18% Polaków przystępuje do komunii co niedzielę, więc za dużo to większości nie zrobicie. Lepiej przestańcie ingerować w prawa większości.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Agresja rodzi agresję. Ta niemoc wobec poczynań PIS znajduje ujście na ulicy. Ludzie bezczynnie przyglądali się temu co z nami w ostatnich latach wyprawiali. Podobnie może być z wami meduzy. Ludzie na razie patrzą ale rodzi się w nich agresja i w momencie gdy przekroczycie granicę której nie powinniście, może być źle. Ktoś czuwa nad tym aby było źle. Aby jedni do drugich pałali nienawiścią. Patrz Jugosławia. W czasie wojny oparła się Hitlerowi. Po wojnie Stali owi. Jugosławia która wyrastała na mocny kraj w Europie nagle stała się zarzewiem wojny. Ludobójstwa jakich tam dokonano do dzisiejszego dnia nie rozliczono. A teraz z dni ostatnich meduzy. Mniejszość niemiecka oddział Gdańsk chce oderwania tego miasta od Polski. Na Śląsku również niemry mieszają żeby oderwać Śląsk od Polski. Cały ten ,,burdelik, w kraju może temu służyć. Ciocia Merkel was wyzwoli. A i bardzo ważne nie cierpię PIS ale też PO
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie róbcie z siebie ofiar. Atakowana jest instytucja kościoła a nie ludzie modlący się. Wymienić ci listę grzechów?
- pedofilia (zamiatana pod dywan),
- rozpasanie i pławienie się w luksusach,
- powszechna obłuda. Tajemnicą poliszynela są związki z kobietami (i nie tylko) księży. Nawet w naszej lokalnej społeczności.
- Jędraszewski (który wzywa do okazania miłosierdzia sprawcom!!!!!) a zasadę zero tolerancji wobec księży pedofilów uważa jako nazistowską i bolszewicką.

Poza tym na prawdę uważasz, że argumentacja pt. "nie polemizujcie z meduzą" dodaje Ci splendoru? Co to w ogóle jest za argument?"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dla ciebie lewaku JE ks. abp Jędraszewski.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Chyba dla ciebie. Dla mnie to zwykła menda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Dla mnie to zwykły śmieć chroniący pedofili. Jeśli ktoś taki jest dla ciebie ekscelencją, to przemyśl czy na pewno postępujesz zgodnie z Biblią.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Xawery szkoda, ze twoja matka cie nie wyskrobała. Byłoby jednego lewaka-tempaka mniej
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10

Lewactwo to jedna wielka pedofilia.
Rodzice chrońcie swoje dzieci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

"Wyklęty" geniusz argumentacji. Nie da się z wami dyskutować na argumenty bo za duże z was cepy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Istny paradoks. Lewactwo które promuje różne dewiacje seksualne chce rozliczać księży pedofili. A ksiądz to z nieba może spada. Jeśli osobnik na ksiądza wyrasta pośród wcześniejszych akceptacji takich zachowań to co się dziwić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

> Lewactwo które promuje różne dewiacje seksualne chce rozliczać księży pedofili.
Tylko mityczne 'lewactwo'? Myślisz, że zwykłych katolików ten problem nie oburza?
Jak chcesz poważnie rozmawiać, to zdefiniuj to Twoje lewactwo, bo wygląda na to, że to każdy kto nie zgadza się z Twoim światopoglądem. Czy mam rację?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Profilaktycznie trzeba kastrować księży po święceniach. Tak dla bezpieczeństwa. " nie dyskutuje się z i**otami bo i tak pokonają was doświadczeniem " . Ciekawe czy ty człowieczku wiesz czym jest prawica. Bo powtarzanie słów kaczynskiego jest g*wno warte.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Lewactwo jest skrajnym poglądem lewicowym o rodowodzie komunistycznym, zwanym goszyzmem, ruchem ideologicznym powstałym w latach 60. XX wieku, szerzącego idee nonkonformistycznej kultury, której odmianą jest gender, opartym na trockizmie i maoizmie. Jest kastą ludzi o kosmopolitycznych poglądach na świat, negującego w nim wszelkie podziały kulturowo-polityczne i terytorialne, za swą ojczyznę uznając nie Kraj ale cały świat, wolnego od podziałów i wszelkich granic, politycznie i społecznie stopionego w jedną wspólnotę ogólnoludzką. Stanowiący przeciwieństwo patriotyzmu i nacjonalizmu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zrobić strajk w koleczkowie jak się jedzie na gdynie. Zawsze jest tam korek to możecie chodzić tam w kółko żeby ci ludzie jeszcze dłużej stali w korku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lewactwo uważa, że trzeba mówić ludziom jak żyć i regulować to przepisami ograniczającymi wolność człowieka. Czyli PIS, lsd i większość innych partii w naszym kraju. Prawdziwa prawica wie że człowiek sam wie co dla niego dobre , niczego nie reguluje i tylko pilnuje żeby były przestrzegane podstawowe prawa - w tym na pierwszym miejscu prawo własności.
Lewactwo: tysiące papierków, formularzy, urzędasów, traktowanie przedsiębiorców jak potencjalnych przestępców.
Prawica: Mało uregulowań więc mało urzędników, zakładanie niewinności osoby dopóki jej nie osądzą.
I tak na koniec:
Kościół: Nie żaden budynek, nie biskupi i księża tylko zgromadzenie wiernych wyznających wspólną wiarę. Nawet jak zniszczycie budynek to i tak batman postawi krzyżyk w szczerym polu, wierni przyjdą i kościół przetrwa.
Ksiądz, rabin, muła czy inny batman: właściwie to przeżytek. W dawnych czasach gdy ludzie byli niespiśmienni stanowili nauczycieli, dawali porady, potrafili tłumaczyć różne zjawiska. Ale niestety zatrzymali się w rozwoju na średniowiecznych dogmatach wiary tylko nieznacznie je modyfikując. Ludzie stali się wykształceni i swój rozum mają. Nie potrzebni już są tacy nauczyciele jak kiedyś, zwłaszcza jak zaczną opowiadać bajeczki że teoria ewolucji to fikcja, czy też że całun turyński albo relikwia gwoździa z krzyża to są prawdziwe rzeczy. Dodatkowo jak na skutek celibatu zaczęli wariować i krzywdzić dzieci a ich przełożeni, maskują to i nie potępiają to nic dziwnego że ludzie zaczęli się odwracać od księży, biskupów ale niekoniecznie już od wiary.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

No i gucio. Te dwa opisy lewactwa aż nadto definiują co to za g....o. Teraz każdy w swoim sumieniu niech odpowie kim jest.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też tak myślę.niech stoją w korku do rana.W końcu jak się wkurzą to nie aborcję a eutanazję trzeba będzie zalegalizować.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak jedziecie po lewakach, a konfederacja również głosowała tak samo jak pis.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

W d*pę sobie wsadź tę definicję.
Takie definicje z d**ilnych źródeł można znaleźć i na prawicę. Jedno jest natomiast pewne:
*** *****
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kaczynski powinien byc prezydentem, najlepszy na wodza , jak nasz Rysiek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kto jest za zabijaniem może spakować się i na bakutyl rodzinę zawieść pewnie działa i po sprawie nie może człowiek decydować kto ma żyć a kto umrze ten kto wcześniej się urodził ma decydować nad losem nienarodzonego słabszego wapno niegaszonego na c***ę i spoko
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak to czytać? Wspak czy normalnie? Dorzuć erratę bo tylko ty wiesz o co chodzi w tej wypowiedzi.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gdyby ktoś nie wiedział jak to podsyłam link:

https://www.apostazja.info/index.php/strona/pliki-do-pobrania/category/3-inne-dokumenty?download=12:ulotka-apostatyczna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak ktoś uważa ze aborcja to zabijanie a kazać rodzic kobiecie dziecko tylko po to żeby po porodzie umarło w mękach nie jest niczym złym to się palnie w łeb ! Nikt kto walczy o swoje prawa nie jest mordercą i w konstytucji nigdzie nie ma zapisu o tym żeby chore noworodki musiały się urodzić tylko po to żeby cierpieć i umierać ! Bojano to taki ciemnogród ze większość z was nie wie nawet o jakich zmianach mowa i co to są za wady
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 15
Tak na marginesie, czy dzwony kościelne w bojanie spełniają dopuszczalne normy hałasu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Tak - spełniają normy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zjedz kotleta i nie mlaskaj bo w całym Bojanie cię słychać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Myślę że maseczki powinny obowiązywać cały czas bo przynajmniej z gęby niektórym tak nie capi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobrze że za myślenie ci nie płacą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spełniają. Badania naukowe wykazały że nadwrażliwość na nie wykazują, jedynie osoby o problemach psychicznych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ciekawe co powiesz o świetojebliwych katolickich hipokrytach?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tak będzie zawsze. Bo sami księża nie napiętnują swiętojebliwych. Pamiętam czasy jak ludzie krytycznie wypowiadali się jeżeli ksiądz miał babkę i dzieciaka na boku. Dzisiaj nikt tego nie napiętnuje. Zobaczycie przyjdą czasy że i pedofilia będzie tolerowana w wydaniu księdza. Niestety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawie rozwija się sprawa pedofilli w kościele, dziennikarze śledczy dobrze wykonali swoją pracę. Jeszcze się okaże, że JP2 o wszystkim wiedział.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sejmowa komisja do spraw pedofilii miała powstać po pierwszym filmie Sekielskich. Po ich drugim filmie obiecali, że już naprawdę w końcu ją zrobią, ale widać wolą czekać do trzeciego.

Wtedy może być już za późno, a mit Jana Pawła 2 pęknie jak bańka mydlana.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6


czas na dejanepawletyzacje kraju
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Trzeba ten kraj odjaniepawlić. I wysłać Dziwiszów gdzie ich miejsce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Bojano

Nowa kryta hala w Bojanie (3 odpowiedzi)

Witam, czy to prawda że jest pomysl na wybudowanie nowej,krytej hali w Bojanie? Z góry dziekuje...

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

do góry