Widok

Protest mieszkańców Bojana, Dobrzewina, Kielna, Szemudu i Chwaszczyna

Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
MIESZKAŃCY
BOJANA, DOBRZEWINA, KIELNA SZEMUDU i CHWASZCZYNA

W piątek, 7 sierpnia 2009 r. w godzinach
17, 00 - 18, 30 odbędzie się protest przeciwko planom prowadzenia przez nasze miejscowości „Trasy Kaszubskiej”
Będziemy blokować rondo w Chwaszczynie.

Nie dajmy zniszczyć naszych domostw.

Musimy się zjednoczyć i przeciwstawić absurdalnym planom GDDKiA - poprowadzenia trasy wariantem „północnym” A i A1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Taaaa .... tylko, że ten północny jest bardziej racjonalny niż pozostałe, które próbowano podrzucić Waszym sąsiadom z południa. A blokadą zrobicie sobie więcej wrogów niż przyjaciół. Więc gorąco popieram Wasze działania ... tylko tak dalej, blokujcie, denerwujcie tych co nie mają wpływu na decyzje Warszawy i róbcie sobie więcej wrogów w całym 3mieście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
haha no i zrobili to, widziałam ten ich protest, przykro mi ale muszę stwierdzić, że on był naprawdę bardzo żałosny...jak coś takiego będziecie chcieli znowu zrobić to lepiej przemyślcie to jeszcze kilka razy ;]]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby mieli Tobie wyburzyć dom, który nie dawno wybudowałeś, włożyłeś w niego całe serce i większość pieniędzy, to napewno nie było by Ci do śmiechu. Żałosny to Ty jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak dadzą extra odszkodowanie nie ma tematu wybuduję sobie gdzie indziej. Myślenie nie boli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dawaj ich do mnie niech mi dadzą odszkodowanie i burzą w diabły a też mam nowy budynek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja te moge sie poswiecic swoja chalupe, tey nowa. Wezme kase i 2xsie wzbuduje. Przynajmniej wyeliminuje popelnione przy budowie bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie można zobaczyć te plany, dajcie jakiś link
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (5 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

do góry