Widok

Przedszkola w Osowej 2019

Witam.
Chcę posłać córeczkę do przedszkola od września w Gdańsku Osowej. Były już podobne wątki, ale dawno, a potrzebuje aktualnych informacji na cito;)

Które przedszkola polecacie?
Jakie macie opinie nt. Białego Kotka na Syriusza i Krasnoludka?

Pozdrawiam i liczę na pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również już nie polecam tego przedszkola. Dziecko chodzi tam już ostatni rok (na szczęście). Do któregoś momentu nie.mialam żadnych zastrzeżeń. Od kiedy córka p. dyrektor została osoba zarządzającą zaczęła się równia pochyla. Lekcewazace podejście do rodziców. Bardzo słaba komunikacja z dyrekcją i właściwie zerowa możliwość dialogu. Dodatkowo ostatnio zostały podniesione stawki za wyżywienie, czesne na 2gie dziecko. Zmiany właściwie wprowadzane bez żadnej konsultacji, najlepiej jakby z dnia na dzień rodzice zaczęli więcej płacić. Będzie to jedyne przedszkole, ktore znam, gdzie za dni nieobecności dziecka będzie można odliczyć tylko 50% stawki żywieniowej!! Nie polecam i 2giego dziecka tam nie zapisuje. Panie nauczycielki super, grupa dziecka bardzo fajna, ale kadra zarządzająca przedszkola to już zupełnie inna "bajka".
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie da Ci tyle ile Pani Dyrektor Białego Kotka na Osowej Ci obieca.
I od marca 2019 trzeba płacić za wyżywienie dziecka nawet, gdy nie ma go w przedszkolu!
Zdecydowanie nie polecam!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem mamą dziecka z Białego Kotka. Rozumiem, że negatywne opinie, które właśnie się pojawiły na forum są związane z podwyżkami, które zostały wprowadzone od 1 marca... uważam, że te opinie są krzywdzące. Ja jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola- A proszę mi wierzyć, że mam porównanie jak jest w innych placówkach. Zajęć jest dużo, które są zawarte w wczesnym. Są spotkania rodzinne, które są przygotowane na wysokim poziomie. Panie Dyrektorki bardzo dbają o najważniejsze dni w roku np. Dzień dziecka, Mikołajki itp. Moje dziecko uwielbia chodzić do przedszkola A to jest dla mnie najważniejsze.
Weźmy pod uwagę, że od dłuższego czasu nie było podwyżek. W innych przedszkolach podwyżki są co rok. I myślę, że trzeba być na to przygotowanym. Jestem przekonana, że koszt dziecka w Białym Kotku nie odchodzi od standardów przedszkoli prywatnych w Osowej.
Zgadzam się jedynie z tym, że zwrot za wyżywienie za nieobecność dziecka powinien być w całości.
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że uda się dojść do kompromisu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Witam,
ja myślę, że rodzice nie burzą się o same podwyżki, które jak sami piszą, rozumieją i akceptują, bo oczywiście wszystko drożeje i z tym nie dyskutują. Bardziej wyczuwam oburzenie postawą Pani Dyrektor i sposobem traktowania rodziców. No i oczywiście tymi opłatami za jedzenie podczas nieobecności dziecka...no bo to faktycznie jest nie fair...Jak czytam opinie, to wszyscy zgodnie chwalą Opiekunki dzieci, zajęcia itd. dlatego nie widzę nic krzywdzącego w tych komentarzach. Zdaje mi się, że chodzi bardziej o nastawienie Pani Dyrektor na kasę....a to da się wyczuć...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biały Kotek to w tej chwili chyba najsłabsza opcja na Osowej... Tam teraz liczy się tylko kasa i rodzinne układy! Rodzice najlepiej niech nie zawracają głowy... Bo Dyrekcja nie ma czasu na pierdoły ;)
Menu to jakiś żart... jednego dnia zupa kartoflanka, a na drugie danie placki ziemniaczane...
Córka właścicielki pełni funkcję Dyrektorki i za jej, pożal się Boże, rządów wychowawcy stamtąd uciekają a to się odbija na dzieciach bo im Pani Opiekunki znikają z dnia na dzień!
Masakra. Wszyscy stamtąd uciekają do innych przedszkoli.
W ostatnim miesiącu rodzice zabrali 7 dzieci...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem w szoku jak łatwo jest obsmarować innych na takim forum. nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu?? Nie zgadzam się z opiniami i radze podzielić to wszystko przez 2. Jeżeli jest aż tak źle to przecież zawsze można zmienić przedszkole! Proponuję się trochę zastanowić nad tym wszystkim. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Osowa

Oszuści z gdanska Osowa (...) psy Niby z rodowodem (55 odpowiedzi)

GdanskUwaga na mopsy i buldogi francuskie pseudohodowla ... z gdanska Osowa oferują psy niby z...

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

Domy Sołdka 14 (9 odpowiedzi)

Domy powstają w centralnej części Osowy, a więc blisko głównej arterii prowadzącej przez tę...

do góry