Widok

Przedszkola w Żukowie

Witam, jestem mamą 5-latki. Chcę od września przyszłego roku puścić małą do przedszkola i dlatego zbieram świeże opinie.
Drogie mamy: kogucik, promyczek czy krasnoludek?. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może bocianowo ? jest super !!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgadzam się z opinią wyżej.
Bocianowo faktycznie na chwilę obecną chyba jest najlepszym przedszkolem w Żukowie.
Własna kuchnia jest ogromnym plusem- 4 posiłki dziennie (obiadki dwudaniowe), do tego wewnętrzny plac zabaw, grota solna..
Co do opieki - jak dotąd nie mogę narzekać..dzieci są zadowolone a to chyba najważniejsze.
Jedyne co tak naprawdę zniechęca to opłaty - czesne 340 zł + koszty wyżywienia 9 zł za dzień... wychodzi sporo w porównaniu do innych przedszkoli ale jak to mówią "coś za coś"..pozdr
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

moje dziecko posłałam do Kogucika :) wraca uśmiechnięta, często nie chce wracać.... ;) Panie są pogodne, skupione i uważne na każde dziecko,na FB można na bieżąco śledzić wydarzenia z życia przedszkolaków, a rekomendacje nauczycieli szkół podstawowych o najlepszym przygotowaniu maluchów z Kogucika są, moim zdaniem, wystarczającym argumentem za ! ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zastanawiałam się też właśnie nad kogucikiem. Plusem napewno cena. Czekam jeszcze na jakieś inne opinie.

A możesz napisać jak tam z posiłkami? Czy Twoja mała chętnie je z grupą? Pytam bo w domu ostatnio mała zaczęła grymasic przy jedzeniu. Tzn je tylko bardzo wolno jej to idzie i się wyglupia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za kilka msc przeprowadzamy się w okolice żukowa i będę szukała przedszkola (ewentualnie żłobka).
Ktoś coś o Fantazja (pępowo) albo Kogucik bąd pozdrawiam :)ź Promoczek? Bo w zasadzie rozważam te trzy. A czy w żukowie są przedszkola samorządowe ? Bo jeśli ich brak to któreś przedszkole powinno mieć dopłatę z gminy (prawda?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kogucik jest najlepszą opcja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakieś świeże opinie? My póki co nastawieni na promyczek.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry