Widok

Przedszkole Fiku Miku

Witajcie. Czy są tutaj może rodzice którzy korzystają z oferty przedszkola Fiku Miku? Czy możecie podzielić się Wasza opinią? Czy dzieciaki są zadowolone? Personel jest zaangażowany? Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synek chodzi od pazdziernika, jest bardzo zadowolony i ja rowniez, do srodka wchodzi zawsze z uśmiechem i wychodzi zadowolony, ciekawe zajecia, urozmaicone jedzenie, duzo czasu na dworzu i ciocie od serca. Dyrektorka bardzo zaangazowana. W naszej grupie jest 16 dzieci..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Facebooku forum banino proszę wpisać przedszkole i pozna pani pełno opinii, i prawdziwych pisanych x imienia i nazwiska bo tu często konkurencja wypisuje głupoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, jeżeli ma Pani spokojne dziecko, bez problemowe to będzie dobrze. Jeżeli dziecko ma jakieś problemy, to dadzą wypowiedzenie umowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam :) Przedszkole jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem zostawiam codziennie syna. Kadra jest niezwykle ciepła, kompetentna oraz kreatywna. Nie zgadzam się z Panią wyżej bo syn nie należy do dzieci spokojnych i podporządkowanych a Pani dyrektor i kadra przedszkola zapewniają merytoryczne wsparcie rodzicom oraz pokierowali nas do poradni pedagogicznej, w której spacjalisci pomagaja naszemu synowi. Więc nie pozbywają się problematycznych dzieci z przedszkola wręcz przeciwnie robią wszystko aby pomóc dziecku i rodzicom. Zdecydowanie polecam przedszkole. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie brak zerówki ujmuje tej placówce - ale to dla mnie !
Placówka jak każda, ma + i ~.
Dla mnie nazewnictwo nauczyciela ciociami, zbędna
Atrakcja. Ciocia jest w rodzinie a to jest nauczyciel/ opiekun ale nie spokrewniony z rodzina i warto by było dzieci uczyć od małego - rodzina vs obcy !
Budynek nowy zadbany ale mało koloru i barw w środku. Moja córka mówi ze smutne jest to przedszkole. Jest dobre ale nie zwala z nóg. W innym nie było miejsca i dlatego jesteśmy tu-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma zerówki nadal? Które wg Pana/Pani jest lepsze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do jakiego chciała Pani zapisać dziecko najpierw? Jak opinia po tym czasie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry