Widok

Przedszkole Promyczek - proszę o opinie.

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam mam zapytanie co do przedszkola promyczek ale Szemud czy polecają państwo jakie są Panie w tym przedszkolu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw nie poleca Pani Przedszkola Promyczek, a później zakłada Pani wątek o założeniu żłobka w Gminie Szemud. Podaje się Pani najpierw za Martę, później za Ewę. Dla jasności, zdradza Panią numer przy imieniu. Myślę, że lepszym sposobem na to, żeby założyć przedszkole bądź żłobek, będzie Pani uczciwa i dobra praca. Lepiej byłoby dojść do sukcesu ciężką pracą, a nie antyreklamą dla konkurencji. Moje dziecko chodziło najpierw do żłobka w Promyczku, a później do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem, jak i podejściem dydaktycznym względem mojego dziecka. Panie są bardzo miłe i uprzejme. Zawsze przekazują mi informację o moim dziecku, nawet gdy pojawia się jakiś problem. Dlatego też ja osobiście bardzo polecam to Przedszkole. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam przedszkole Promyczek w Szemudzie. Panie nauczycielki są bardzo miłe, kreatywne- dziecko łapało wszystko w mig. Panie przynajmniej raz w tygodniu organizują dzień tematyczny. Widać, że nie przychodzą tam odbękać 8 godzin. Jedzenie smaczne, robione na miejscu, a nie catering. Możliwość zapisu na zajęcia dodatkowe. Super kontakt- codziennie wiem jak zachowywało się moje dziecko. Przedszkole zadbane- wszędzie czysto i schludnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Człowieku! Ty chyba nie masz zielonego pojęcia,co mówisz. Totalna masakra, a co do tych niby "przemiłych" Pań - to chyba dziewczynki nie wiedzą co to znaczy praca w przedszkolu. Witająca z nieszczerym uśmiechem Pani w drzwiach i miłe słówko do Rodzica no nie wszystko!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odradzam WSZYSTKIM - przedszkole promyczek w Szemudzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie nie mają zielonego pojęcia o pracy w przedszkolu!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hm popieram ja swoje dzieci też po jakimś czasie z tamtąd wzięłam. Totalna masakra. Chyba żadnej szkoly w tym kierunku nie mają skończone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami... moje dziecko chodzi do Promyczka w Szemudzie juz 3 rok (3-4-5 latek) i jestem bardzo zadowolona. Moje dziecko jest nieufne i nie każdego akceptuje, a Panie bardzo lubi, chętnie idzie do przedszkola... prowadzą ciekawe zajęcia tematyczne, dobrze pracują z dzieckiem , synek aktualnie zna wszystkie cyfry i sporo liter czego niektóre dzieci w zerowce nie potrafią (a poznał je dopiero tam- to nie była moja praca z dzieckiem w domu, teraz uczymy się odrabiania zadań domowych)... bardzo dobrze rozwiązują sprawy konfliktowe czy zle zachowania- spokojna rozmowa. Nie ma żadnych kar czy innych dziwnych zachowań. Moje dziecko jest niejadkiem od zawsze, a w przedszkolu zjada dania, czasami nawet dokladki. Ja z czystym sercem polecam to miejsce. Nigdy nie miałam problemu z Kadrą. Jeśli o coś poprosiłam, by Panie pomogły w czymś synkowi lub zwróciły na coś uwagę - to za kazdym razem było to realizowane i nie czułam się jak "intruz" :) Jest czysto, kameralnie, grupy nie są duże, co dla mnie miało duże znaczenie. Z pewnością moją córeczkę tez tam zapisze- jak tylko podrosnie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chyba o innym przedszkolu mówimy niż pani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielu ludzi pisze głupoty bo to nic nie kosztuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy moze Pani podac wiecej szczegółow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (5 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

do góry