Widok

Przedszkole Promyczek w Szemudzie - kiedy ruszają zapisy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy wie ktoś coś na temat przedszkola Promyczek w Szemudzie ? Od kiedy ruszają zapisy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapisy już były ale pewnie jeszcze są miejsca wolne. Czy ktoś wie kiedy będzie można zobaczyć przedszkole od środka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mi wiadomo to od sierpnia będą dni otwarte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda że o takich planach nie informują osoby zainteresowane. Mają problemy z komunikacją bo nadal czekam na informacje czy moje dziecko się dostało a zapisałam je w kwietniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie witamy !

Informujemy, iż przedszkole otwarte będzie od pierwszego września.
Dni otwarte oraz zebranie organizacyjne z rodzicami odbędzie się pod koniec sierpnia.
Więcej informacji pod numerem telefonu : 605 - 340 - 000 lub 721 - 626 - 862
oraz: biuro@promyczek-szemud.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zebranie z rodzicami - 26 sierpień 2014
o godz. 17.30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sobotę 13.09 o godz. 11.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Przedszkola.

Serdecznie zapraszamy, Szemud ul. Hetmańska 10
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu/Paulino! super. A co u ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również nie polecam... Moje dziecko nie chciało tak chodzić. Codziennie płacz. Mówiła mi, że się tam nudzi. Panie prace plastyczne robiły za dzieci bo znam swoje dziecko i wiem co i na ile potrafi a tam wszystko idealnie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najpierw nie poleca Pani Przedszkola Promyczek, a później zakłada Pani wątek o założeniu żłobka w Gminie Szemud. Podaje się Pani najpierw za Martę, później za Ewę. Dla jasności, zdradza Panią numer przy imieniu. Myślę, że lepszym sposobem na to, żeby założyć przedszkole bądź żłobek, będzie Pani uczciwa i dobra praca. Lepiej byłoby dojść do sukcesu ciężką pracą, a nie antyreklamą dla konkurencji. Moje dziecko chodziło najpierw do żłobka w Promyczku, a później do przedszkola. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem, jak i podejściem dydaktycznym względem mojego dziecka. Panie są bardzo miłe i uprzejme. Zawsze przekazują mi informację o moim dziecku, nawet gdy pojawia się jakiś problem. Dlatego też ja osobiście bardzo polecam to Przedszkole. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szemud

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

do góry