Widok

Przedszkole Radosne Maluchy

Czy rodzice dzieci Radosne Maluchy na Suchaninie mogą wypowiedzieć się na temat przedszkola?
Byłabym wdzięczna za opinie.

Dlaczego w lutym na stronie internetowej przedszkola była inna cena za czesne i wyprawkę a teraz jest inna? Czyżby zarząd zrobił podwyżkę ze względu na zamieszanie wokół przedszkoli wywołane przez rząd? Czyżby sprytnie wpadł na pomysł , ze będą problemy w tym roku z dostaniem się do przedszkoli i można wykorzystać moment?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole jest świetne. Opiekunowie mają bardzo dobre podejście do dzieci. Ja jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola i cieszę się, że mój synek tam chodzi. Ceny zostały podniesione ale trzeba zwrócić uwagę na to , że w pobliskich prywatnych przedszkolach ceny są jeszcze wyższe. Podejrzewam, że konkurencyujnie niskie ceny miały przyciągnąć klientów. Szczerze mówiąc, nawet teraz po podwyżce i tak mają niższą cenę niż pozostałe prywatne przedszkola.
Dodam jeszcze, że przedszkole jest czyściutkie i dobrze wyposażone. Panuje tam bardzo miła atmosfera.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Absolutnie nie polecam. Jedynym faktycznym plusem jest jego lokalizacja. Poza tym jedno wielkie rozczarowanie. Karda to absurdalnie młode dziewczyny bez doswiadczenia i empatii. Zero podejscia do dzieci i niestety brak komunikacji z rodzicami. Grupy sa bardzo liczne wrecz przepelnione w stosunku do wymagan finasowych. Mniejsze grupy spotkac mozna w panstwowych przedszkolach. Dyrekcja nastawiona jedynie na comiesięczne przelewy. Zwykły biznes. Kompletny brak współpracy z rodzicami. Ewidentnie widac ze dyrekcja w dobrych stosunkach pozostaje jedynie z tzw.zaprzyjaźnionymi rodzicami. Mam fatalne doświadczenia po 1,5 roku spędzonym przez dziecko w tym przedszkolu. Szczerze odradzam i nikomu nie polecam.
Zapraszam do kontaktu na priv po więcej konkretów nt.tego przedszkola.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry