Widok

Przedszkole Te Vizja opinie

Witajcie szukam opinii o tym przedszkolu, rozważamy udział w rekrutacji, ale sporo tego w Gdańsku a nasi znajomi albo maja opieke dla dziecka w domu albo posyłają do publicznego przedszkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do publicznego przedszkola nie ma co posyłać, bo to strata czasu dzieci niczego sie tam nie uczą, tylko zabawa niekoniecznie z dobra opieką. W prywatnym natomiast dzieci mają różne zajęcia np. rytmika, angielski itp
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek był w roku 2017/2018
Byliśmy zadowoleni z tego przedszkola, długie godziny otwarcia można się dopasować, zajęcia językowe, dobra opieka i grupy nie za duże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zwykłym przedszkolu nie będzie tylu fajnych zajęć, raczej sama zabawa, a w prywatnym są już zajęcia z logopedą, jakaś zumba, gimnastyka itp. Czas pożyteczniej spędzony. Ja bym na Twoim miiejscu poszła tam osobiście i wtedy będziesz wiedziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My też chodziliśmy w tamtym roku 3 miesiące, wszystko było w porządku, synek lubił przedszkole często nie chciał do domu wracać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mogę śmiało polecić każdemu te przedszkole. Dużo fajnych zajęć, fajna atmosfera, no i co najważniejsze wszystko na bardzo wysokim poziomie, jak na prywatne przedszkole przystało. Córka chodzi obecnie tu do przedszkola, a na pewno też wybierzemy szkołę podstawową z Te Vizji w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze jest wybrać przedszkole gdzie możecie liczyć na język obcy, oczywiście na angielski, a może i na jakiś inny, dodatkowy:) Ja dlatego też zdecydowałam się właśnie na Te Vizje. Syna ciężko jest odbierać, bardzo mu się tam podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za polecenie, ja też miałam kilka przedszkoli na oku, w przyszłym roku wyślemy córkę do przedszkola. Braliśmy pod uwagę Te Vizje na Morenie i pewnie ostatecznie na ten wybór się zdecydujemy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajne zajęcia, ja czegoś takiego nie miałam w czasach młodości. No ale czasy się zmieniają i jak widać na dobre, co mi się bardzo podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z wszystkim co tu napisaliście się zgadzam:) Przedszkole na super poziomie, widać zaangażowanie przedszkolanek i to, że po prostu chce im się coś ciekawego dla dzieci organizować. Córka bardzo docenia tą kreatywność i bardzo chętnie rano wstaje z łózka żeby iść do przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też muszę polecić. Tak samo jak i wy wcześniej szukałam opinii i znalazłam większość pozytywnych, wszystko się sprawdziło. Warto myśleć o dobru dziecka oraz oczywiści o tym żeby miała dobrą drogę edukacyjną. Zajęcia dodatkowe to też bardzo ważna rzecz, a w Te Vizji jest ich bardzo dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry