Widok

Przedszkole "Teczowa Przygoda".

Prosze o szczere opinie rodzicow, ktorych dzieci obecnie tam chodza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W moim polskim prawicowym sercu nie ma miejsca na nic tęczowego . Jest białe i czerwone narodowe . Taki mamy klimat taka sytuacja .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 13
Nikt nie ma tam dziecka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syn chodził przez 3 lata. Złego słowa powiedzieć nie mogę.
Jak jest teraz- nie wiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest przedszkole o którym nigdy odkąd powstało nie usłyszałam złego słowa, teraz moja córka chodzi już drugi rok i mogę powiedzieć że to znakomicie zarządzana placówka z bardzo bogatą ofertą edukacyjną, artystyczną, rehabiitacyjną, gotowanym na miejscu jedzonkiem, i przede wszystkim wykształconą i o ogromnym sercu i znakomitym podejściu do dzieci kadrą. W przedszkolu zawsze jest czysto, inwestują w pomoce i zabawki, informace pojawiają się z wyprzedzeniem. Ja polecam i nie zamieniłabym na inne.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moja córka chodzi do tego przedszkola. Jest bardzo zadowolona, a to chyba najważniejsze. Jak mamy wolne to tęskni za przedszkolem i pyta kiedy wróci. Dzieci się tam nie nudzą, Panie są bardzo miłe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry