Widok

Przedszkole karczemki i Kokoszki

Piszę aby rodzice wysyłając dziecko do przedszkola mieli wiedzę wiekszą niż miałam ja: Przedszkole nr 8 fundamentowa plusy: duży plac zabaw, duża szatnia, dobre jedzenie, fantastyczna Pani Fela, Pani Krysia i Lidka. Minusy: do grypy 2 przechodzi 20 dzieci więc 5 dzieci pozostaje w grupie pierwszej na kolejny rok przez dwa lata dziecko leżakuje w przedszkolu- tak jest to zgodne z prawem i tak tam jest, kadra stara się bo dzieci mają książki inne niż maluchy itp ale i tak nie są w grupie z rówieśnikami. W grupie drugiej jest 25 dzieci 20 które przyszły z maluchów i 5 średniaków która nie idzie do grupy nr3. W grupie nr 3 jest 20 dzieci bo jest to sala mała i więcej się nie zmieści. Przedszkole jest dobrze prowadzone, są teatrzyk, bale itp ale błąd architektoniczny w postaci za małej trzeciej sali i rozwalanie zintegrowanej grupy jest bardzo bolesnym przeżyciem. Jest jeszcze publiczny Starter koło przedszkola 8, tik tak Kiełpino Górne, przedszkole k szkoły Pozytywnej i Uśmiech dziecka. Trudno mi się wypowiedzieć jak tam jest. Pozdrawiam i życzę mądrych decyzji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za opinię. Ciężko znaleźć jakieś na temat tego przedszkola. Czy przedszkole jest oblegane, ciężko się tam dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow, super! Dzięki serdeczne. W tym roku moja córka idzie i zastanawiałam się także nad tą placówką. Bardzo przydatne informacje :) jeśli ktoś ma informacje o pozostałych przedszkolach z listy, bardzo proszę o podzielenie się opinią :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

do góry