Przedszkole nr 25

Przedszkola

Gdynia, Augustyna Necla 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze poleca, wątek zamknięty Polecam Przedszkole nr 25 jest tu cudownie, mój synek płacze jak ma iść do...
~mama przedszkolaka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Jest super wątek zamknięty Witam. Przedszkole jest piękne po każdych wakacjach wracamy i nie poznajemy...
~Zadiwolona mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

Polecam ! Super przedszkole! wątek zamknięty Przedszkole bardzo dobrze położone, w centrum Gdyni ,ale w zacisznym miejscu....
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Przedszkole przyjazne dzieciom wątek zamknięty Mój synek uwielbia chodzić do przedszkola a swoje Panie ubóstwia. Kiedy...
~szczęśliwa mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

miło, czysto i wesoło wątek zamknięty Przedszkole z zewnątrz nie robi wrażenia, ale w środku bardzo ładnie, ciągle...
~Mama L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2015

Fajne przedszkole , moje dziecko chodziło tu 4 lata wątek zamknięty I było bardzo zadowolone a my rodzice razem z nim.Super kadra , łącznie z...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

godne polecenia wątek zamknięty Przedszkole jest z zewnątrz może nie rzucające się w oczy za to w środku...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lutego 2015

Przyjazne choć niepozorne wątek zamknięty Fajne przedszkole choć niepozorne. Miły personel, doświadczona kadra, moja...
~iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Miłe miejsce z atmosferą wątek zamknięty Przedszkole w którym dzieci dobrze się czują. Ciepła atmosfera, miłe...
~Beata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2012

przedszkolanek z powołania tam nie ma wątek zamknięty Prawdziwych przedszkolanek już nie ma:( Przedszkole - Zabawa i mile...
~mama
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry