Przedszkole nr 47

Przedszkola

Gdynia, kpt. Konstantego Maciejewicza 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Andzia - opinia wątek zamknięty Przedszkole na 6. Pani dyrektor bardzo miła, przyjaźnie nastawiona do dzieci,...
~Andzia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2019

Miłe miejsce wątek zamknięty Dzieje się dużo, estetyczne i z gustem prowadzxone przedszole, pełne...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Najwyższa ocena wątek zamknięty Dyrekcja, kadra pedagogiczna i personel obsługi na najwyższym poziomie....
~XYZ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Bardzo dobra kadra. wątek zamknięty Już moje trzecie dziecko uczęszcza do 47. Pierwsza Pani Dyrektor i kadra...
~Rodzic z 47.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2013

Dzieje sie.... dużo wątek zamknięty Fajna atmosfera, dzieci usmiechnięte..........
~mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2012

przedszkole nr 47 w Gdyni wątek zamknięty Witam Mam zamiar zapisać dziecko do tego przedszkola , czy mogę prosić o...
~Ania
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2010

Nie zgadzam się z poprzedniczką! wątek zamknięty Nie mogę się zgodzić z poprzedniczką, uważam, że atmosfera panująca w...
~mama
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 czerwca 2007

Bardzo Polecam wątek zamknięty Witam Niestety nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami , powiem...
~Marcin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Nie polecam tego przeczkola wątek zamknięty To co sie dzieje w tym przeczkolu to tragedja.Derekcja beznadziejna tylko...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

mama - opinia wątek zamknięty Tak jest nowa Pani Dyrektor. I od tego czasu w przedszkolu dzieja się "...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

każdy ma swoje zdanie! wątek zamknięty Ja także miałam dziecko w tym przedszkolu i nie zgadzam sie z krytycznymi...
~G. Parylak
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 10 września 2007

w koncu zmiany wątek zamknięty każdy ma inne odczucia i wrażenia. Moje nie są najlepsze co do warunków w...
~mama
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2007

warunki sanitarne okropne, ogród zaniedbany wątek zamknięty łazienki nadaja sie do kapitalnego remontu, rodzice z własnych środków...
~fontan
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

13

wątków

do góry