Widok

Przedszkole nr 60

Drodzy rodzice.Jeśli chcecie poslać swoją pociechę do przedszkola , to odradzam to wlasnie przedszkole.Niestety,dzieci wracają z podwórka mokre jak szczury,a czapki nawet nie leżą na kaloryferze tylko wciśnięte na półkach.Dzieci również zostają wypuszczane do domu ze "świecami" pod nosem .Niektóre panie nie dbają aby dzieciaczki mialy czystą buzię po posiłku,co widać również przy odbiorze dziecka. I niestety nie jest to tylko moje zdanie.Pani dyrektor wiecznie się spieszy,ucieka przed nami rodzicami ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 25
Miałam dziecko w tym przedszkolu i uważam,że jest bardzo fajne dziecko chętnie chodziło jak przyszła za wcześniej to nie chciało iść do domu atmosfera tam panującą była wspaniała
ciekawe zajęcia zawsze bardzo dużo się działo przemiłe panie a to ,że wystawała koszulka czy był źle zapięty guzik buzia trochę brudna znaczyło , że próbował być samodzielny i to mi się chwaliło ja osobiście polecam to przedszkole. A co do pani dyrektor nie mam zastrzeżeń pomimo swojego natłoku spraw zawsze znalazła czas na rozmowę gdy się poprosiło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0