Widok

Przedszkole

największą zaletą tego przedszkola jest lokalizacja i wlasciwie na tym zachwyty się kończą. Pani dyrektor sprawia wrażenie osoby miłej, wymagającej, ale chyba mało wie, czego potrzebuja dzieci. Wiadomo - dba o sprawy administracyjne i czasami zaglada do dzieciaków, zwłaszcza najmlodszych, ale faktyczna opieke sprawuje personel. Jest kilka bardzo milych pań, ktore moze nie są nieszczerze usmiechniete na dzien dobry i do widzenia, ale wkladaja w to cale serducho. Uklony w stosunku do p. Anny Zgadzaj, Anny Gad, Iwony Kierończyk, Marioli Basińskiej i jeszcze może do takiej młodziutkiej nauczycielki. Panie stojące przy wejściu, gdy odbieram dziecko - z wielką łaską otwierają drzwi i wyglądaja na tak szczesliwe, że strach zostawić dziecko pod ich opieką. Dalej: atmosfera w przedszkolu mam uczucie - bardzo dziwna i pracownicy nie wyglądaja na szczęśliwych i wątpię, czy wiąże się to tylko z trudem i odpowiedzialnością. Tylko niektórzy przejawiają motywację nie na pokaz. Rada Rodziców działa prężnie, jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe to dzieci są bombardowane wszelakimi zajęciami dodatkowymi. Czy z pożytkiem okaże się pewnie po czasie. Moje dziecko zadowolone,ale nie -szczesliwe
Moja ocena
opieka: 4
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam zupełnie inne zdanie na temat przedszkola niż Pani.
Przedszkole fajne, spokojne, nie ma hałasu jak w większych tego typu placówkach, panie nauczycielki zajmują się dziećmi (zawsze któraś coś robi jak przychodzę po dzieci, a są w różnych grupach).
Nigdy nie miałam strachu zostawić dzieci pod opieką pracowników przedszkola.
Nie była pani chyba w innych przedszkolach - a ja swoje dzieci własnie z innego przedszkola przeniosłam do tego i dzieciaki czują się dużo lepiej.
Nie mam zdania co do Rady Rodziców (chociaż podejrzewam, że pani w niej działa, skoro takie opinie o niej wystawia)...
Pani dziecko nie jest tam szczęśliwe to najprościej przepisać je do innego - po co meczyć dziecko i siebie oraz innych takimi opiniami, moje dzieci są bardzo zadowolone, lubia chodzić do przedszkola, znajomych dzieci także. Nie znam żadnego płaczącego, że nie chce iść ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry