Widok

Przedszkole

Czy ktoś może z czystym sumieniem polecić jakieś przedszkole w Baninie lub okolicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Tęczową Przygodę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Akademia w Miszewie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
A z brudnym sumieniem można ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fiku Miku Dąbrowa. Nowo powstałe przedszkole. Miejsca są.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ile ci brejza płaci.Zdaj już sprzęt bo nudny jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tęczowa Przygoda jest OK choć chyba nie najtańsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Tęczowej Przygodzie zależy na jakiego nauczyciela się trafi nie polecam Pani Joanny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczerze polecam Tęczowa Przygodę synek jest mega zadowolony i ciągle się coś dzieje dzieci nie mają czasu na nudę i co najważniejsze widzę bardzo duże postępy rozwojowe! ;) moim zdaniem jest naprawdę wart swojej ceny, a wszędzie ceny są podobne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W każdym przedszkolu jest coś interesującego , a w każdym jakby się zagłębić coś kuleje . Nie ma miejsc idealnych . Ważne by dziecko czuło się dobrze . To nauczyciel tworzy atmosferę w sali nie budynek czy zajecia dodatkowe . Ja mam w przedszkolu , w Baninie , nie będę podawał nazwy bo nie potrzebuje fali hejtu ze je reklamuje . Jest bardzo dużo rzeczy które robią na mnie wrażenie , są tez sprawki które gdzieś tam lepiej mogłyby dzialac . Ale całokształt jest na bardzo wysokim poziomie , i dziecko lubi tam bywać .
Proszę pamietac ze własne opinie można dać po 2-3 miesiącach chodzenia dziecka do przedszkola . To jest najwcześniejsza diagnoza jaka można wystawić . Koedy dziecko przejdzie okres adaptacji , kiedy dzieci przestaną z grupy płakać i podkręcać inne , kiedy nauczycielki wyrobią rytm z dziećmi , kiedy ..... jestem psychologiem wiec podchodzę do sprawy na chłodno .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (105 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Angielski dla dzieci (12 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie cos nt szkółki jez ang play with me mieszczacej sie w edu art and fun nad...

działka w Baninie lub nie opodal,dział.przemyslowa (5 odpowiedzi)

poszukuję dużej ponad 2500 m na działalność przemysłowa.kontakt od poniedziałku tel....

do góry