Widok

Przedszkole

Czy ktoś może z czystym sumieniem polecić jakieś przedszkole w Baninie lub okolicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Polecam Tęczową Przygodę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Akademia w Miszewie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A z brudnym sumieniem można ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Fiku Miku Dąbrowa. Nowo powstałe przedszkole. Miejsca są.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ile ci brejza płaci.Zdaj już sprzęt bo nudny jesteś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tęczowa Przygoda jest OK choć chyba nie najtańsze
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Tęczowej Przygodzie zależy na jakiego nauczyciela się trafi nie polecam Pani Joanny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczerze polecam Tęczowa Przygodę synek jest mega zadowolony i ciągle się coś dzieje dzieci nie mają czasu na nudę i co najważniejsze widzę bardzo duże postępy rozwojowe! ;) moim zdaniem jest naprawdę wart swojej ceny, a wszędzie ceny są podobne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
W każdym przedszkolu jest coś interesującego , a w każdym jakby się zagłębić coś kuleje . Nie ma miejsc idealnych . Ważne by dziecko czuło się dobrze . To nauczyciel tworzy atmosferę w sali nie budynek czy zajecia dodatkowe . Ja mam w przedszkolu , w Baninie , nie będę podawał nazwy bo nie potrzebuje fali hejtu ze je reklamuje . Jest bardzo dużo rzeczy które robią na mnie wrażenie , są tez sprawki które gdzieś tam lepiej mogłyby dzialac . Ale całokształt jest na bardzo wysokim poziomie , i dziecko lubi tam bywać .
Proszę pamietac ze własne opinie można dać po 2-3 miesiącach chodzenia dziecka do przedszkola . To jest najwcześniejsza diagnoza jaka można wystawić . Koedy dziecko przejdzie okres adaptacji , kiedy dzieci przestaną z grupy płakać i podkręcać inne , kiedy nauczycielki wyrobią rytm z dziećmi , kiedy ..... jestem psychologiem wiec podchodzę do sprawy na chłodno .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fiku Miku to najlepsze przedszkole w Baninie, położone w ustronnym miejscu na nowoczesnym osiedlu, Szczerze polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Oj tam ,dopiero co rozpoczęło działalność a już taka ocena?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

to reklama :) nie opinia,
ustronne ? miedzy halami produkcyjnymi ? miedzy domami ? co to za ustronność .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ustronne miejsce twoim zdaniem jest w otoczeniu węgla, pyłu, myjni, dużej firmy produkcyjnej, magazynów, warsztatów i lakierni samochodowej oraz złomu? Wszędzie będzie coś nie tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dodam, że to personel jest ważny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na nowowczesnym osiedlu, ludzie czy wy slyszycie co mowicie ? te stodołki nazywacie nowoczesnym ? stodoły z kartonu .
i na marginesie . to nie przedszkole w baninie a miszewie. nie ta wiocha
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Eko bud tam chyba bardzo tanio działki kupił bo tam zaraz ma iść obwodnica. Za rok rusza budowa za tym przedszkolem i tymi halami po lewej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budowa czego?
Bo niestety na pewno nie metropolitalnej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Miszewku koło Mulka otwieraja w styczniu 2020 przedszkole monterossi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakieś potwierdzone info czy strona o tym przedszkolu? Nazwa, cokolwiek?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na fb można znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejne bezstresowe wychowanie . Te dzieci to koszmar po monte. A poza tym w tej okolicy są 2 przedszkola które nie mogą się zapełnić . Kolejne . Gratuluje januszy interesu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może Carlo Rossi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie że metropolitalnej - Kupiłeś domek na Karwety? Do szumu można się przyzwyczaić a osiedle przemieniać na osiedle OMT imienia transportu drogowego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie rozumiem tej zawiści na tym forum. Każdy kupuje tam gdzie chce z wadami i zaletami. Co do przedszkola jak dla mnie ( już 1,5m-ca) jestem bardzo zadowolona a najważniejsze, że moje dziecko nie chce stamtąd wychodzić. Pani witają się z każdym dzieckiem z uśmiechem. Przedszkole jest nowe i świeże. Sale przestronne. Osobna sala do posiłków. A właścicielom widać że się chce a nie bo kasa kasa. A najlepiej to proponuję aby osobę zainteresowane same się udały i sprawdziły jak jest w Fiku Miku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

A jakiej mądralo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie metropolitalnej to jakiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem odradzam niezapominajkę w Baninie. Tam ryba psuje się od głowy .Zarządzanie od lat kuleje. Kadra mimo ,ze przemiła ale co z tego jak zmienia się cyklicznie i nieustająco . Rozwiązywanie problemów kończy się zazwyczaj rozwiązaniem umowy. Jedno jest pewne nie dobro i komfort dziecka się tam liczy lecz co innego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

do góry