Widok

Przedszole

Witam mogę prosić o opinię na temat przedszkola w Koleczkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój się nie dostał do tego przedszkola.Nie wiem jak wyglądają opłaty.Najlepiej niech Pani zadz do przedszkola i się wypyta.PoZdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma Pani tą informację parę komentarzy wyżej. Wystarczy trochę głową ruszyć żeby pomyśleć....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry