Obsługa może być ale nie do końca gdyż byłem tydzień wcześniej aby znaleźć usterki i móc je usunąć przez pozostały tydzień do końca ważności badania namówiono mnie abym przyjechał za tydzień w dniu kiedy kończy się ważność. Rok wcześniej na drugi dzień po badaniu w BMG zatrzymała Policja i zabrała dowód stwierdziwszy że badanie przeprowadzone u nich wykazuje uszkodzenia i nie dopuszcza do jazdy i nie można jeździć ani dnia w tym roku wycięli ten sam numer. Badanie trwało 40 minut i na siłę znaleziono zaschnięte stare krople oleju napędowego na misce olejowej które powstały parę tygodni wcześniej kiedy wężyki odpowietrzające przeciekały i stwierdzono że są wycieki a samochód stoi w garażu i po postoju kilka dni nie ma ani jednej kropelki, oraz stwierdzono że nie działa regulator lamp mijania przy czym rok wcześniej taka usterka nie była powodem odmowy podbicia badania. Reasumując jak wybierzesz się na badanie do BMG licz się że zawsze będziesz musiał pojawić się dwa razy aby dokonać dwukrotnej zapłaty na siłę zawsze coś się znajdzie. Byłem dwa lata pod rząd rok wcześniej mieli podstawy w tym roku szukali 40 minut aż naleźli wyciek którego nie ma.