Widok

Przemek - opinia

W dniu dzisiejszym tj. 30.05.2020 byłem na strzyżeniu męskim włosów w salonie fryzjerskim Dorota w C.H. Alfa w Gdańsku ul. Kołobrzeska i do strzyżenia została mi doliczona kwota 10,00 PLN - za cyt" z powodu zaostrzeń sanitarnych jesteśmy zmuszeni do każdej usługi doliczyć 10,00 PLN" - napiszę krótko (...) - ciekawe skąd wynika kwota 10,00 PLN skoro na zdezynfekowanie rąk zużyłem z 5ml środka odkażającego do rak (musiałem) oraz został zużyta foliowa narzuta która była za krótka sięgała do połowy uda i do tego dochodzi dezynfekcja narzędzi - tj. nożyczki, maszynka, grzebień, suszarka - żenada (...) ponieważ te wszystkie rzeczy nie kosztują 10,00 PLN

wypowiedź zmoderowana ( 2020-05-30 13:04:00)

Moja ocena
Dorota kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Przemku, kwota 10 zł, która jest doliczana do każdej usługi wynika z kosztów dodatkowych na środki i materiały , których Pan jako klient nie widzi. Salon zaostrzył i wydłużył czas pomiędzy przyjmowanymi klientami. W tym czasie po każdym kliencie jest przeprowadzona dezynfekcja całego stanowiska i wszystko z czym miał styczność klient a nie tylko narzędzi. Salon raz dziennie jest ozonowany. Do tego dochodzą materiały jednorazowego użytku.
Oczywiście ma Pan rację jeśli chodzi o pelerynki jednorazowe, dostaliśmy wadliwą partię .
Pozdrawiam Salony Fryzjerskie Dorota.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry