Odpowiadasz na:

Re: Przemoc w rodzinie wobec dzieci, fakty czy fikcja?

@ Kaja

Powiem prościej i zgodnie z metodologią. Najpierw bada się zależności systemowe w jakie elementy są uwiklane czyli kontekst zewnętrzny a dopiero następnie same te elementy by... rozwiń

@ Kaja

Powiem prościej i zgodnie z metodologią. Najpierw bada się zależności systemowe w jakie elementy są uwiklane czyli kontekst zewnętrzny a dopiero następnie same te elementy by dowiedzieć sięktore cechy są ich włascwościami a które są skutkiem wpływu systemu i elementów zewnętrznych.

Jeśli chcemy rozmawiać o człowieku, to najpierw musimy porozdzielać zadania do nauk szczegółowych a potem pozbierać wyniki i zintegrować. Inaczej pogadać możemy sobie innym językiem na imieninach u cioci, niezobowiązująco.

Plecam lekturę Joela Bakana "Dzieciństwo w oblężeniu" Jeśli pani przeczyta zrozumie pani o czym mówię. I uzupełnić Benjamina Barbera "Skonsumowani". Nie ma to jak wiedza z pierwszej ręki.

zobacz wątek
12 lat temu
~zetjot

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry