Widok

Przepiękne miejsce dla Duszy i Ciała

Bóg Zapłać za Waszą Pracę. Dla mnie, osoby świeckiej miernikiem "przydatności" w moim życiu Sakramentalnym danej parafii jest na przykład stosunek księży do dostepności Spowiedzi i Sakramentu z nią związanego. Pełen szacunek dla Was za starania i czas poświęcany dla nas. Z Panem Bogiem.
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 6
 
lokalizacja: 6
 
klimat: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miejsce śliczne, kazania trafiające i dające do myślenia, ludzi pełno na 12, tylko dlaczego nikt nie śpiewa? Dlaczego organista przeszkadza ludziom grając po swojemu, zamiast ich słuchać? Jego śpiew, o ile można to tym nazwać pozostawia wiele do życzenia... Skoro skończył szkoły muzyczne i ma się za wielkiego artystę na poziomie, to niech i jego śpiew będzie na poziomie, bo na tym polega praca w kościele, żeby współtworzyć liturgię śpiewając i dając śpiewać ludziom. (skracanie i wydłużanie nut żeby tylko jakoś wyciągnąć z zaciśniętym gardłem...) Dlaczego w tak pięknym miejscu, mając do dyspozycji piękny instrument i środki finansowe na utrzymanie dobrego organisty, pozwala się grać komuś takiemu? Przecież to psuje estetykę wszystkich wydarzeń liturgicznych... Jeśli temu Panu nie zależy i tak się męczy grając i śpiewając na mszy, to niech sobie katuje ludzi na jakiejś wsi , a nie w centrum miasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16
do góry