Miła i pomocna obsługa, dania idealnie przyrządzone. Nic za twarde, nic nie rozgotowane. Kurczaczek delikatny, karkóweczka bardzo dobrze doprawiona, wszystko bardzo smaczne i porcje takie, że można się najeść :) Polecam deser Royal Carmel- uczta dla podniebienia! Na pewno wrócimy :)