Widok
Przepysznie
Miła i pomocna obsługa, dania idealnie przyrządzone. Nic za twarde, nic nie rozgotowane. Kurczaczek delikatny, karkóweczka bardzo dobrze doprawiona, wszystko bardzo smaczne i porcje takie, że można się najeść :) Polecam deser Royal Carmel- uczta dla podniebienia! Na pewno wrócimy :)
Moja ocena
Malinowy Ogród
kategoria: Restauracje
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 5
ocena ogólna: 6
5.8
* maksymalna ocena 6