Widok

Przestrzegam i Stanowczo odradzam!!!

Odradzam korzystania z usług tego pseudo serwisu. Wczoraj odebrałem swoje Audi od innego poleconego warsztatu. Przyczyną wizyty była wymiana napędu pompy olejowej, kto miał taki problem w dieslu 2.0 TDI, ten wie o co chodzi. Podczas odbioru auta po naprawie dostałem "zawału ". Mechanik żeby dokonać tej naprawy musiał prawie rozebrać pół silnika, a więc zobaczył jego wszystkie bebechy. Nadmieniam, że wszystkie naprawy, wymianę rozrządu, filtrów, oleju itd. w pełnym zaufaniu zlecałem w VassSerwis od 3 lat. Płaciłem krocie no cóż. Po wycenie wymiany tego napędu w VassSerwis postanowiłem zredukować koszty i udałem się gdzie indziej. Okazało się, że rozrząd i cały jego osprzęt paski klinowe, olej, filtry nie pamiętają wymiany!!!!! Cud, że po przejechaniu ok. 50 tys. km. wszystko wytrzymało...
Moja ocena
obsługa: -
 
asortyment: -
 
jakość usług: -
 
terminowość: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może za darmo chcesz mieć baranie zrobiony samochód-jak tak to samemu zakasaj rękawy i w smary.Pozdrowienia dla Vass serwisu.
Panie Darku dla takich to tylko tabliczka przed wjazdem na posesję" BURACTWA NIE OBSŁUGUJEMY"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry