Widok

Przestrzegam przed wizytą u dr. Kloca

Wizyta to kompletna tragedia. Zaczął od wypytywania gdzie pracuję, na kogo głosowałam wyborach itd. Impertynencki i prostacki, przez większą cześć wizyty zajmował się tematami zupełnie niezwiązanymi z celami wizyty, cały czas prezentował autorytatywnie swoje prywatne poglądy na różne tematy (w których niestety okazał się kompletnym ignorantem). Ten lekarz nie powinien mieć kontaktów z ludźmi.
Oczywiście na koniec wizyty daje wizytówkę do swojego znajomego fizjoterapeuty.
podsumowując -jeżeli ktoś lubi być traktowany jak śmieć to oczywiście może doktora odwiedzić. Moja wizyta na pewno skończy się napisaniem skargi do izby lekarskiej.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 3
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
Komentarz pełen emocji, a może trochę merytorycznie? Stany emocjonalne mają spory wpływ na wiele dolegliwości.
Dwa paraliże od pasa w dół, ponad 20 lat temu, zmiana trybu życia i trochę wysiłku i bez operacji jak do tej pory, dziękuję mu za dobrą diagnozę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
pełen emocji bo po takiej wizycie trudno nie mieć emocji.
Nie jestem neurochirurgiem i nie oceniam merytoryki lekarza. to nie jest też forum dla neurochirurgów.
Nie oceniam czy lekarz wydał dobrą czy złą diagnozę. Czas pokaże. Nie oceniam wiedzy lekarza. Może jest i dobrym lekarzem - merytorycznie.
Ale to chyba trochę za mało. podejście do pacjenta fatalne, jak do osoby gorszego gatunku, która jest zdana na łaskę i niełaskę pana lekarza.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy nie zrozumiem tak roszczeniowych ludzi jak ta Pani. Jedno co jest prawdą to dar ubarwiania rzeczywistości.
Proszę więc nie wypisywać wyimaginowanych historii, gdyż sama Pani sobie szkodzi i wystawia opinię sfrustrowanego pacjenta, który zawsze i wszędzie będzie narzekał, do kogokolwiek by się nie udał po poradę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry