Widok

Przewlekłe zapalenie zatok

Witam.
Mam problemy z zatokami od jakiś 4 lat dobre.
Na początku miałam zatkany nos obie dziurki wgl powietrze nie przechodzilo. Kupiłam krople do nosa i jedynie po nich pomagało ślę tylko na kilka godzin później było to samo. Po pół roku przeszło samoistnie samo, nie musiałam już brać kropli.
Jakiś ponad rok temu miałam robione RMI głowy z innego powodu niż zatoki.
Tam wyszedł stan zapalny nawet po podaniu kontrastu się wzmocnił. Było napisane " rozległe pogrubienie śluzówki wypełniające lewą część zatoki czołowej. I to sami w zatoce szczękowej I sitowiu. Również żadnych dolegliwości.
Od około 3msc mam bóle na czubku głowy, plus czoła, oczu, i policzków. Przy pochylaniu się boli głowa, choćby uciskajacy ból plus na grzbiecie nosa jakby przeszywająco-rozdzierajacy , mam też krzywą przegrodę nosową.
Niewiem czy nie będzie mi potrzebna operacja :/ ponieważ zlekceważyłam to wcześniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przewlekłe zapalenie zatok trzeba leczyc antybiotykiem. Mnie pomagaly poza antybiotykiem tabletki ziolowe Sinupret. Mialem operacje na krzywa przegrode nosowa i niestety nie jestem zadowolony. Spodziewalem sie ze po operacji bede lepiej oddychac nosem ale niestety duzej roznicy nie widze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Aniołki

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Przeprowadzki (43 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

do góry