Widok

Przodkowo

Dzień dobry
Kolejny raz byłem świadkiem nieuprzejmosci pani na kasie monopolowej w Przodkowie .nie wiem jak ta pani się nazywa
Jest niska blond włosy i nosi okulary
Wredne babsko.przy klientach drze się na młodszych pracowników wogole nie zna się na tym co sprzedaje gdy się spytalem o dobre wino ona odpowiada że wszystkie są dobre
Dobra rada dla szefostwa taką obsługą tylko się odstrasza klientów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
No i czego Ty durny nie pojmujesz! Przecie ,to najgorsza mordęga sprzedawać na dziale monopolowym ,a co innego być klientem tego działu .No i się głupkowato pytasz które wino najlepsze ,ale do czego najlepsze trza było uzupełnić zapytanie do czego najlepsze, czy do dziczyzny na ten przykład, czy do najebania się, jak tak się glupio pyta,to nie dziwota ,że glupią odpowiedz dostaje,a tak poza tym co nas tu Przodkowo obchodzi jak my tu swoje piekło Banino mamy !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Max Xavier w Baninie jakieś kilka miesięcy temu zrobili porządki z kilkoma paniami, wylecialo chyba z 5.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie wyleciały a same odeszły, nie znasz sprawy to bzdur nie pisz.
To postu powyżej , skoro widziałes ,że nieuprzejma to czemu uwagi nie zwróciłeś.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre wino jest dobre bo jest dobre i tanie, a wytrawne jest dobre tylko trzeba cukru se dosypać bo jest kwaśne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry