Widok

Przychodnia Chałubińskiego

Radość z możliwości rejestracji internetowej szybko zniknęła - okazało się, że taka możliwość istnieje TYLKO 2 RAZY W MIESIĄCU!!! Mój przypadek - wizyta nr 1: skierowanie na badania, wizyta nr 2: okazanie badań i konieczność powtórzenia za tydzień, wizyta nr 3: BRAK MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI PRZEZ INTERNET!!! Ktoś jeszcze się dziwi, że kolejka ustawia się przed otwarciem przychodni?! Dodam, że podczas rejestracji internetowej są do wyboru tylko 2 godziny/wizyty dziennie. Gdzie my żyjemy?! Rejestracja internetowa do specjalisty (każdego, wizyty bezpłatne - NFOZ) w przychodni "Jagiellońska" na Przymorzu jest możliwa każdego dnia i o każdej porze, terminy - do wyboru...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zapisz sie na Jagiellonska i po problemie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Daj sobie spokoj z ta przychodnia.
ja juz sie z nia dawno pozegnalam. i po problemie. Nie musze wychodzic z domu,zeby sie zarejestrowac do lekarza, robie to przez internet. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie po to mieszkam kilkadziesiąt metrów od przychodni, żeby jeździć na Przymorze. Wystarczy, żeby kierownictwo z Chałubińskiego wzięło przykład z lepszych...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

przychodnia na Chelmie to porazka zeby sie dostac do lekarza to trzeba przyjsc o godz,6,00 Zmienic kierownictwo
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam przychodnię na Reformanckiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i znowu problem - serwer się zawiesił, czy inne licho - nie otwiera się strona z mozliwością rejestracji (próbuję od 7:00 rano, oczywiście). Minęła 12:03 i dalej nic. Telefonów nie odbierają...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej przychodni panuja od lat dziwne zwyczaje rzadza swoim prawem telefonow nie odbierają do lekarza pierwszego kontaktu nie można sie dostac a o godz 13.00 panie z rejestracji odsyłają na dyżur,Cały personel do WYMIANY
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masakra jest z rejestracją w tej przychodni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mimo upływu lat nadal jest masakra z rejestracją
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najfajniejsza to u nich jest rejestracja telefoniczna. Chciałam kiedyś się zarejestrować, ale nikt nie odbierał, to się wzięłam ubrałam i do nich poszłam. Po drodze też dzwoniłam, bo może jednak się uda i zawrócę do domu. Dotuptałam do samej przychodni, już na zewnątrz słyszałam dzwoniący telefon... Tak, mój telefon, którego nikt nie odbierał. Może jakaś kolejka, albo co. Wchodzę, a tam pusto, dwie panie rejestratorki sobie siedzą i gadają, a telefon dzwoni. Jak mnie zobaczyły, jedna podeszła, to się jej pytam, czemu telefonów nie odbierają. Jak mnie obsłuży to odbierze! Ale proszę pani, to ja dzwonię, od godziny, i nikt nie odbiera...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety popieram. Dodzwonić się tam ran nie da, a jak już po kilku godzinach ktos odbierze telefon to mówią, że nie ma już miejsc i trzeba dzwonić jutro. Następnego dnia to samo i tak po tygodniu dzwonienia sobie darowałam, bo żeby się zarejestrować do lekarza to trzeba wziąć dzień wolnego i potuptać osobiście. Paranoja. Trzeba zmienić przychodnię i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś poszłam się zarejestrować, bo poprzedniego dnia nie udało mi się zarejestrować telefonicznie, byłam pod przychodnią o 6.30 i i tak nie udało mi się zarejestrować do mojego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry