Widok

Przychodnia Internistyczna Jeleniogórska 5

Czy może ktoś napisać, jak wygląda rejestracja do internisty w Przychodni Południe przy ul. Jeleniogórskiej 5 (rejestracja osobista czy telefoniczna? oraz ile się z reguły czeka na przyjęcie), którego z lekarzy polecacie:
lek. med. Agnieszka B.
lek. med. Daniel B.
lek. med. Tomasz N.
lek. med. Krystyna Sz.
lek. med. Agnieszka K.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tych wszystkich lekarzy znam tylko Nowickiego bo przyjmuje też na warszawskiej tam jest moja przychodnia ale do tego akurat nie umawiam się już na wizyty lekarz z niego kiepski trzeba się wsłuchiwać też co do pacjenta mówi
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktor Borowa -świetny lekarz -nie pracuje już w tej przychodni -szkoda.Resztę wymienionych przemilczę-szkoda słów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i jeszcze dr. Szymańska ale już też pewnie nieglugo odejdzie na emeryturę, reszty nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie nie Agnieszka Kurowska...ta pani nie powinna pracowac z ludźmi, złe podejście do pacjenta, brak zaangażowania a momentami całkowity brak szacunku i elementarnej kultury międzyludzkiej - mam nadzieje że znajdzie sie ktoś inny na jej miejsce bo tylko blokuje etat dla prawdziwych lekarzy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam takie zdanie jak Zniesmaczony. Dr Kurowska pracuje jak za karę. Zero empatii, beznadziejnie traktuje pacjentów.
Przez nią wybrałam inną przychodnię.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta Pani (Agnieszka K.) nie powinna wykonywać zawodu. 3 lata temu byłam u niej z powodu boli brzucha i biegunek. Poprosiłam o skierowanie do gastrologa i dodałam, że podejrzewam iż mam zespół jelita drazliwego. Pani doktor stwierdziła, że napewno nie mam bo ona ma. Poszłam do innego lekarza dostałam skierowanie, po kolonoskopii diagnoza - jelito spastyczne zespół jelita drażliwego. Przez tą "doktor" zamknelam się w sobie i przez rok nie robiłam z jelitami nic, unikałam wyjść z domu ze względu na biegunki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Ujeścisko

City House to deweloper którego należy unikać!!! (5 odpowiedzi)

Deweloper nie przestrzega terminów odbioru kilkumiesięczne opóźnienia odbiorów zupełne olewanie...

Wiśniowa Aleja (39 odpowiedzi)

Położenie osiedla w niewielkiej odległości od al. Armii Krajowej oraz al. Pawła Adamowicza...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry