Widok

Przychodnia Jasień czy Złota karczma - proszę o opinie.

Zdrowie Jasień Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie czy lepsi są pediatrzy w przychodni Jasień (Karpińska-Nowak Anetta, Łapiak Jolanta czy Wardak-Sędzicka Hanna) czy może Złota Karczma (tam jest jeden pediatra chyba) proszę o opinie, porady??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Jungowską ze Złotej Karczmy od dziecka mnie prowadziła a teraz moje dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni Jasień p.Karpińska-Nowak jest bardzo dobrą pediatrą. Zawsze uśmiechnięta,na wszystkie pytania odpowiada dokładnie,jeśli trzeba zawsze zleca dodatkowe badania. Z czystym sumieniem polecam. Dr. Łapiak absolutnie odradzam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To już po latach chyba złapała ją rutyna, gdyż czuję się ciagle bagatelizowana. Córka od urodzenia strasznie płakała, okazało się że przez refluks - diagnoza wskazana przez położną na pietwszych kontrolach. Pani doktor zamiast leczyć zalecała dokarmiać i wybudzac dziecko, pomimo że waga była w normach choć dolnej granicy (dodam, że jestem osobą szczupłą również jakp dziecko byłam w doln6ch granicach). Wskazanie do rozszerzania diety w 4 miesiącu, to prehistoryczne wytyczne. Obecniw zgodnie z WHO powinno się rozszerzać po skonczonym 6 m.ż. Widać że Pani doktor się nie doszkala i olewa uwagi rodzica. Przyniosłam wyniki usg jamy brzusznej i doktor nie zauważyła zapisu o refluksie, musiałam sama zwrócić jej na to uwagę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Złota Karczma polecam Dr, Filipczuk. 100% konkret!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przychodnia złota karczma dr Filipczuk polecam konkretna miła i rzeczowa pediatra i przy okazji lekarz rodzinny wiec cała rodzina leczymy sie u pani doktor POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry