Widok

Przychodnia Jesionowa

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Nie ma chyba w Gdańsku Przychodni która traktuje swoich pacjentów jak zło konieczne tak jak Przychodnia Jesionowa. Do innych Przychodni można wejść, zachować odpowiedni dystans, zdezynfekować ręce i czekać na wizytę. Drzwi do Przychodni Jesionowej są zamknięte, chorzy czekają pod drzwiami aż któraś się zlituje i wpuści do środka. Lekarze nie przemęczają się bo to pacjent musi do nich zadzwonić a nie odwrotnie. Pielęgniarki ( aż trzy na zero pacjentów) a każda tak zajęta że nie ma kiedy odebrać telefonu. Nic nie robią, zabarykadowały się i mają się tam dobrze. Skoro nie wpuszczają nikogo to może niech tylko jeden lekarz zostanie w celu udzielania teleporad a reszta niech idzie do pomocy w szpitalach.Dziwię się że NFZ nie interweniuje, bo ja natychmiast zmieniłbym kierownictwo Przychodni.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Doktory są od trzepania kabzy/kasiory/ na teleporadach i 10 minutowej,, pracy,, on-linea nie od wpuszczania i leczenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trzeba było się uczyć, a nie rzucać kamieniami w szkolne okna.
Też trzepałbyś kasiorę, a nie zazdrościł innym. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

do góry