Widok

Przychodnia Kielno Bojano

Gościu z przychodni w Kielnie co się kierownikiem zowie to cwaniak i nieprzyjemny typ. Bezpodstawnie zablokował mi możliwość rejestracji przez internet. Niemożna się zarejestrować telefonicznie, panie w rejestracji nie dobierają telefonów do godziny 11. Kiedy już odbierają to informują ze brak miejsc i ze rejestracja jest od 8 :o.masakra cofamy się do średniowiecza. Jak mam się zarejestrować z dzieckiem które ma wysoką gorączkę na wizytę??? Kiedyś byliśmy świadkiem czekając w Bojanie na wizytę jak Wójt z córką wszedł bez kolejki. Widzę ze nie jestem zbyt znaną osobliwością ażeby dostać się przyzwoicie do lekarza. Mam nadzieje ze Pan Menadżer P:) ujrzy ten wpis i zastanowi się nad swoimi nieudolnymi rządami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Miałam dokładnie to samo z rejestracją córki. Zablokował ją po tym jak weszłam z goraczkujacym i duszącym się dzieckiem do lekarza bez rejestracji i to bez jego zgody bo oczywiście nie było miejsc. Za niego się nikt nie bierze dlatego robi co chce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nic sie nie zmieni bo gosc jest mezem dr kierownik przychodni. Ten facet to porazka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

Dzieje się... (9 odpowiedzi)

https://szemud.pl/aktualnosci/informacja-o-wyniku-i-przetargu-ustnego-nieograniczonego-na-sprzeda...

do góry