Widok

Przychodnia Witomino

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
Rzadko piszę opinie, ale czasem się należy. Niestety nie mogę umieścić oceny bezpośrednio pod przychodnią więc piszę tutaj. Nie wiem i nie rozumiem czemu ta przychodnia ma tyle negatywnych opinii. Chyba tylko dlatego, że napisać coś niemiłego bardzo łatwo. Niestety w swoim życiu musiałam odwiedzać niejednego lekarza i z racji częstych przeprowadzek należałam do niejednej przychodni. I wszędzie mogłabym napisać, że strasznie, bo nikt nie odbiera telefonów. No, ale później stałam w kolejce w takiej przychodni A, B czy C i wszyscy się wściekali, że panie zamiast obsługiwać to telefony odbierają. Cóż, narzekactwo mamy we krwi.
No, ale wracając na Witomino. Tym razem potrzebowałam paru specyficznych badań. Wysłałam maile do 40 przychodni z całej Polski odpisało mi może z 5. W tym p. Ania z Przychodni Witomino. A że była to najbardziej rzeczowa odpowiedź to trafiłam tam. I muszę powiedzieć, że nie żałuję. Wyniki badań można sprawdzić elektronicznie, kolejki są prawie niezauważalne, obsługa bardzo miła, personel wykwalifikowany, uprzejmy i pomocny. W 2 dni zrobiłam pełne badania krwi, odwiedziłam paru specjalistów i wreszcie dowiedziałam się co mi jest za co bardzo dziękuję. Mimo, że nie mieszkam w Gdynii to wolę poumawiać specjalistów na 1-2 dni, przyjechać, zrobić na raz wszystkie możliwe badania zamiast jeździć po 10 przychodniach. Polecam i dziękuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak przychodnia to tylko Baltic clinik w witawie szybko i bez kolejek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Każdy ma prawo do swojej opinii. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Witomino

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

do góry