Przychodnia Weterynaryjna

Weterynarze

Gdańsk, Bitwy Oliwskiej 28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM wątek zamknięty nie ten lekarz dobry tylko ten który pomoże, niestety mojemu kotu nie...
~Barbara
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam tą lecznice,bardzo fachowa obsługa a szczególnie dr...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Brutus wątek zamknięty Chcę bardzo podziekować lekarza z tego zakładu za pomoc mojemu psu bardzo...
~Bruyus
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

Wydane pieniądze i brak diagnozy wątek zamknięty Mój piesek kulał i wybrałam się do tej lecznicy, czytając wcześniej opinie na...
~Ewa
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2014

OCENA DOTYCZY p. SEBASTIANA DOMAŃSKIEGO wątek zamknięty p. Sebastian Domański odbiega poziomem od pozostałego personelu lekarskiego....
~Iwona
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Nie ma lepszej lecznicy!! wątek zamknięty Fachowa i miła obsługa, konkretne wyposażenie, dobre ceny;) plusem jest tez...
~Awaria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Keisimek przed operacją wątek zamknięty Troskliwa opieka I zrozumienie. Płatnośc nie była najważniejsza a przede...
~Dariusz Podfigurny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Leczyłem tam królika z chorąż łapką łapką wątek zamknięty Królik miał chorą łapke . Za prześwietlenie i założenie usztywnienia, które...
~PKS
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam! Po pierwsze - ludzie, po drugie - wspaniali specjaliści, z...
~Magda M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Polecam! wątek zamknięty Chodzę do tej lecznicy ze swoim kotem od lat. Kotek niestety przewlekle...
~Olla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Polecam wątek zamknięty Profesjonalna i troskliwa opieka. Szczególnie polecam lek.wet. Michała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2015

zdecydowanie polecam tą przychodnię wątek zamknięty Trafiliśmy przypadkiem na dyżur weekendowy i zostaliśmy tam z każdym...
~lucky
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lipca 2015

Uratowane życie. wątek zamknięty Wiem, że powinnam dawno temu napisać opinię ale jakoś nie miałam do tego...
~Krystyna Vartamian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam. Szybko, miło, fachowo. Szybciutko wyleczyli moją królicę...
~...
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lipca 2015

ładnie odnowiona przychodnia wątek zamknięty W przychodni elegancko, przyjął nas młody pan, bardzo spokojny i sympatyczny,...
~kocia mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2015

Leczenie psa wątek zamknięty Weterynarzy których ze świecą szukać naprawdę ja bardzo polecam wszystkim...
~Ania i Bunia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Gorąca prośba o szczerość, o szacunek dla naszych zwierząt, nie piszcie nieprawdziwych komentarzy wątek zamknięty Ludzie, błagam Was, nie wpisujcie fałszywych komentarzy, że niby super i...
~Mariusz T.
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Pola - opinia wątek zamknięty Jest to zdecydowanie jedyne takie miejsce gdzie można swoje zwierzątko w...
~Pola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Zdrowy PAKO wątek zamknięty Naszą przygodę z kliniką zaczęliśmy dwa dni po przybyciu do domku PAKA...
~AJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

Zawsze wdzięczna wątek zamknięty Przez mój dom przewinęło się i przewija sporo zwierząt, zarówno takich...
~Anna P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
190

postów

154

wątków

do góry