Widok

Przyciemnianie szyb - gdzie?

Szukam dobrego fachowca do przyciemienia szyb w aucie. Najlepiej z Gdanska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.przyciemniamy.pl/ - polecam, dwa tygodnie temu robiłem u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki ale to w Rumi widze jest a w Gdansku nie ma nigdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na al. grunwaldzkiej za salonem opla jest mała firma dobrze przyciemniają szyby
http://www.artfolplus.pl/dla-pojazdu/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
oby dwie w/w firmy to jakas porazka.

1.Artfol+ cena 550 jesli chce fakture to mam doplacic VAT 23% ))) czyli naciganie klienta lub oszukiwanie Urzedu Skarbowego
Po dodzwonieniu sie zamiast w sluchawce uslyszec firma x imie nazwisko itp slysze: taaaaaaaa? Dziewczyna bez wiedzy.

2. przyciemniamy z Rumii. Koszt 550 (brutto? netto ?). Dzwonie i mowie o co chodzi. Sprzedawca za zadne skarby nie chce powiedziec jakiej folii uzywaja. Za kazdy razem kiedy zadawalem pytanie o firme nie odpowiadal i przechodzil dalej.
W koncu powiedzial, ze i tak co bede mial na szybie to nikt nie odrozni i nikt nie bedzie wiedzial nawet ja.

Stwierdzam, ze skoro mam placic to chce wiedziec za co.
W koncu spytalem czy nie chce podac nazwy folii czy nie wie.
Odpowiedzial, ze nie wie.

Moja wspolpraca z ta firma sie zakonczyla na jednej rozmowie.

3.Inna firma
Auto szyby Miroslaw Seklecki

koszt 500 brutto i tu plus poniewaz jest to jedyna firma gdzie jasno dowiedzialem sie ile kosztuje naklejenie folii.

minus: zanim zadzwonilem do tej firmy zadzwonilem do przedstawiciela armorlite i ten mowi, ze sprzedaja im swoje folie. ok.
Dzwonie do Auto szyby i tam mowia mi jasno i wyraznie, ze maja tylko folie firmy Global i zadnej innej nie posiadaja.

Ponowny tel do armorlite i info, ze 2 tyg temu im sprzedawali.

Mysle sobie, ze w 3miescie pod katem oklejania szyb samochodowych panuje totalny balagan i amatorszczyzna.

Zyczylbym sobie i tysiacom innych osob aby w koncu w 3miescie powstala chocby jedna w pelni profesjonalna firma oklejaca szyby samochodowe.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko i wyłącznie BYTÓW Auto Hit ,Jacek Szymczak .Od kilkunastu lat okleja szyby .Poszukaj w necie strone i nr telefonu.ponad 4500 oklejonych aut. Ja zawsze u niego kleje ,polecam. warto te 100 km z 3miasta zrobić .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
no dobrze ale mój kolega przyciemniał w Nordglass i jak z nim rozmawiałem maja ceny bardzo atrakcyjne jak i bardzo dobre folie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
A JAKA CENA .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedź do http://www.moto-house.pl/jak-profesjonalnie-wykonac-usluge-przyciemniania-szyb/ małe koszty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto jechać http://www.apetytnaoutsourcing.pl/metody-przyciemniania-szyb/ będziesz zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan z konkurencji ciśnie po Trójmieście ile się da bo sam z wiejskiego garażyku wydzwania po firmach... Znamy wiemy i pozdrawiamy serdecznie! W internecie też widać kto jest kim i kto nadrabia oczernianiem lokalnych firm trójmiejskich! Dlatego nie jeździmy tam, gdzie pies zamiast pyska ma ogon. :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super robota http://www.norecoil.pl/przyciemnianie-szyb-samochodowych-korzysci/ perfekcyjne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przyciemniaj przyciemniaj i mandacik bedzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22

Czemu mandacik? Tylne szyby możesz przecież przyciemnić, prawo Ci tego nie zabrania. Jedynie przednie muszą mieć 70% przepuszczalności światła. Może zerknij tu: http://www.przyciemnianie-szyb-gliwice.pl/dlaczego-warto/ , jest rzeczowo opisane, dlaczego warto przyciemnić szyby. Mnie te argumenty przekonują.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wreszcie jest profesjonalna firma w Gdańsku w której można dobrze przyciemnić szyby firmową folią 3M www.autoexpert24.pl Polecam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

na Zbyszka z Bogdańca, tam teraz wszyscy robią szyby. Dobre materiały i jakość wykonania
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wczoraj robili mi w auto expert Volvo, robota wykonana bez zastrzeżeń, kiedyś jeździłem do bytowa przyciemniać szyby, tu usługa wykonana jest na tym samym poziomie więc nie ma co tracić czasu na dojazdy. Ja jestem zadowolony i będę jeździł na Zbyszka z Bogdańca przyciemniać szyby.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Passacie B8 robili mi szyby w auto expert, ogólnie bardzo ładny czysty warsztat, cena taka jak wszędzie z fakturą nie ma problemu, obsługa i jakość wykonania bez uwag, folia 3M
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa firmowe auta mi przyciemniali w auto expert. Nie mam uwag, czysto schludnie jak na porodówce, f vat bez problemu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tam robiłem, zawsze jeździłem do Bytowa ale to była cała wyprawa tu miałem pod nosem, przed pracą ostawiłem po pracy odebrałem, bez uwag. Chciałem z przednimi szybami, fajnie wygląda ale ryzykowna sprawa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie są na Zbyszka z Bogdańca tylko na Suchaninie ul Nad Jarem. Dziś tam byłem po 5 latach przerwy, przyciemniałem nowe auto. Jakość jak zwykle wysoka, warsztat jeszcze wyższy standard, Pan Szymon mnie pamiętał bo nie pierwsze auto robiłem, aż miło. Polecam wszystkim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyciemniaj do pierwszej kontroli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Też chciałbym przyciemnić przód oraz tył. Pytanie jak to zrobić, aby fajnie wyglądało i aby policja się nie przyczepiła, że za ciemno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli przednich szyb nie przyciemnisz, to się nie przyczepi. Z tyłu mogą być przyciemnione, a więc te od strony pasażera oraz tylna szyba.
Wprawdzie są dostępne te wszystkie folie i akcesoria do przyciemniania, ale niewielu osobom udaje się to zrobić tak jak trzeba. Największym problemem są bąbelki oraz krzywo wycięta folia. W warsztatach wbrew pozorom ta usługa nie jest jakaś ekstremalnie droga. Sprawdź sobie w Gdyni w CarSpa: https://car-spa.pl/uslugi/przyciemnianie-szyb/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przód ogólnie nie można ingerować, ale jak delikatnie zrobisz jakaś 50 60% przepuszczalności to może nikt się nie przyczepi. Najgorzej jak ktoś robi przód tak że nie widać kierowcy.
Ja robiłem w Auto Expert, pan mnie poinformował że robimy na moje ryzyko ale mimo to się zdecydowałem bo fajnie auto wygląda. Nie żałuje :) jeżdżę już z przednimi kilka miesięcy, co prawda miałem jedną kontrolę ale nie było problemu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też robiłem szyby na Zbyszka z Bogdańca. Ogólnie spoko fura się nie nagrzewa, terminy maja odległe ale warto było czekać. Obsługa profi, faktura bez problemu, szyby jak fabryka, można jechać na urlop. Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w UK planowałem przyciemnić szyby od pół roku, wg opinii wybór padł na Auto Expert, przez telefon naj sensowniej odpowiadali na pytania, widać, że normalne chłopaki, pracują na wysokiej jakości sprzęcie. Śmiało mogę polecić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja tak samo zaplanowałem przyjazd z Norwegii, i szyby zrobiłem w Expert. Ogólne wrażenia, warsztat czysty, obsługa profesjonalna, auto odebrałem tak jak się umówiliśmy. Nie mam zastrzeżeń, ja zakupy w Galerii a po zakupach odebrałem auto u nas za taką usługę zapłaciłbym 5 razy więcej i nikt nie chciał mi zrobić szyb bezramkowych w subaru tak żeby nie było marginesu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem auto sprowadzone z Niemiec, miało przyciemnione szyby tragicznie, po otwarciu tylnych szyb były 1cm marginesy, prześwity itp. Folia musiała być słabej jakości bo zmieniła barwę. Jeździłem po wszystkich punktach w Gdańsku żeby mi to zdjęli i zrobili to tak jak trzeba, nikt nie chciał się podjąć bo mówili że stara folia uszkodzi szybę itp albo dawali cenę tzw zaporową. Auto expert nie brałem pod uwagę bo u nich zawsze odległe terminy. Dziś wiem jedno warto było poczekać, podgrzewanie szyby działa, po starej folii nie ma śladu, a nowa folia położona idealnie, cena taka jak wszędzie ale jakość obsługi na wysokim poziomie, dla tego zdecydowałem się napisać, może komuś pomoże
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też przyciemniałem szyby w Auto Expert, mam Citroena Berlingo i fabrycznie była przyciemniona tylko klapa a boki nie. Pan dobrał mi taki sam odcień folii i zrobił mi boki tak że się nie odróżnia od fabryki. Ogólnie polecam, jedyny minus to długie terminy ale ja wolałem poczekać żeby efekt był taki jak chciałem, w końcu jest sezon i takich jak ja jest więcej :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z racji zawodu mam rozkminiony rynek przyciemniania szyb, w naszym salonie często korzystamy z usług ściemniaczy. Jeżeli ktoś chce mieć to zrobione perfekcyjnie to są dwie firmy albo w Bytowie autohit Szymcak albo we Wrzeszczu auto expert Sienkiewicz i tam wysyłam swoich klientów premium. Jak komuś zależy na czasie to artfole lub Rafał z pomy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też robiłem w Auto Expert, chyba mają najlepsze warunki, najczystszy warsztat, jakość bez uwag, zostawiłem auto pan skończył zadzwonił , z fakturą nie było problemów tak jak w innych warsztatach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też zdecydowałem się zrobić szyby u expertów, robota wykonana taka jak trzeba nie mam uwag, płatność kartą i faktura też bez problemu, dzwoniłem do innych to podawali ceny przyciemnienia bez vatu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam starego Jaguara, chciałem dodać mu szyku robiąc delikatne przyciemnienie szyb, szukałem w google i wyświetliło mi się kilka firm, jak przez telefon podawałem markę to 1 firma kazała mi podjechać żeby zobaczyć auto, druga powiedziała coś w stylu że wynalazków nie przyciemniają, trzeci dał cenę tak zaporową żebym tylko się nie zgodził, Auto Expert nie brałem pod uwagę chociaż cenę podali normalną, ale termin mieli na miesiąc do przodu. Finalnie zrobiłem auto u nich i jestem bardzo zadowolony, mega profesjonalne podejście i piękne wykonanie. Cieszę się że mam to za sobą, efekt taki jak chciałem. Tak jak moi przedmówcy albo Bytów albo Pan Szymon z Expert. Na wycieczki za miasto z racji pracy nie mam czasu a tu jest pod nosem, szkoda tylko że terminy kosmiczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja jak szyby to tylko u Pana Szymona w Auto Expert
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszedłem za waszą radą i przyciemniłem szyby u Pana Szymona w Auto Expert, po 2 miesiącach mogę śmiało polecić, kontakt dobry, z faktura nie było kłopotu, efekt przyciemnienia taki jak oczekiwałem, widoczność od środka idealna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja juź w marcu umawiałem termin w aauto Expert bo wiedziałem że w czerwcu wracam do Polski, wszystko się udało zgodnie z planem szyby przyciemnione tak jak trzeba Audi 6 2020rok sedan. Fajne podejście do pracy, rozmowa na poziomie. Prawda jest taka że ściemniaczy jest wielu ale to tak jak z fryzjerem, trzeba mieć swojego ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt z fakturami wszędzie robili problem lub doliczają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie są na Zbyszka tylko Nad Jarem. Też terminy odległe ale jakość jak zwykle najwyższa, warto czekać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, piękny warsztat Nad Jarem, dobra zmiana. Pozdrawiam Szymona i dziękuję za piękne przyciemnienie mojego mercedesa cl którego nikt nie chciał się podjąć albo dawali mi ceny zaporowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam firmę Ofoliowani.pl https://ofoliowani.pl/ . Przyciemnianie szyb robią fachowo. Nie ma obaw o problemy związane z kontrolą drogową. Trzeba pamiętać, że szyby przednie i przednie boczne muszą mieć przepuszczalność światła nie mniejszą niż 70%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

ja też ich polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja robiłem http://kon-klubkomisja.pl/co-trzeba-wiedziec-o-przyciemnianiu-szyb/ super fachowcy przyznaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam firmę, niestety nie dokładne przyciemnianie szyb ale robi jeszcze większą robotę folia elektryczna na okno https://www.inteligentnafolia.pl/blog/szklo-zmieniajace-przezroczystosc/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Gdzie w Trójmieście warto kupić używany samochód? (34 odpowiedzi)

Tak jak w temacie. Szukam używanego i chciałbym je kupić w Trójmieście, ewentualnie okolicach....

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

do góry