Widok

Przygotowania do zabudowy nadmorskiej części Gdyni

Opinie do artykułu: Przygotowania do zabudowy nadmorskiej części Gdyni.

Na początku października powinniśmy poznać firmy ubiegające się o generalne wykonawstwo budynków mieszkalnych oraz mariny jachtowej na terenach po Dalmorze należących do Polskiego Holdingu Nieruchomości. Z kolei firma Vastint szykuje się do rozbudowy tzw. Waterfrontu o budynki mieszkalne i biurowce, które mają powstać u zbiegu ulic Waszyngtona i Hryniewickiego . Prace mają ruszyć latem przyszłego roku.

Polski Holding Nieruchomości (PHN) od lipca poszukuje wykonawcy swojej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko że w Gdyni port ma się rozbudowywać..
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 15

Gdynia Szczurka to miasto z morza i wizualizacji
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

twój kwik to dopiero wizualizuje

porażkę Kaczyńskiego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

Nie jestem ani za Szczurkiem ani za pis. Nie jestem tez zwiazany z nikim z pozostalych opcji. Popr nie moge patrzec jak Gdynia jest "zarzadzana". To miasto zasluguje na kogos lepszego
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na chorą ale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

popatrz sobie gdzie indziej jak nie możesz patrzeć

Albo najlepiej dla wszystkich - zamilcz i zabierz się do roboty prawdziwej. Jak na prawdziwie zatroskaną osobę przystało, a nie trollujesz ciągle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Owszem, ma powstać port zewnętrzny.

W zamyśle projektantów ma to być zapewne port tzw. piątej generacji - łączącego funkcję centrum industrialnego z kompleksową obsługą transportu intermodalnego oraz centrum dystrybucji towarów.
Nasuwa się pytanie - gdzie umieścić całe zaplecze dla powstającej części portu?
Którędy połączyć go z ogólnopolską siecią drogową i kolejową - międzytorze sprzedane deweloperce..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Międzytorze ale nie tory. Te są i czekają na remont. Był zapowiadany. Podobnie jak rozbudowa i elektryfikacja linii 201, która weszła w stadium konstrukcyjne. Połączenie drogowe to OPAT i Trasa Kaszubska, choć jej przebieg i rozwiązanie w okolicy Karwin i Chwaszczyna mogłoby wyglądać inaczej.
Pożyjemy, zobaczymy... Oby nie spie*rzyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Port zewnętrzny

na przedłużeniu śląskiego i szwedzkiego. Czyli w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej strefy deweloperskiego prestiżu (PHN, Vastint). Oczami wyobraźni już widzę zblazowane miny 'warszafki' nie mogącej spać po nocach z powodu jazgotu pracującego 24 h terminala kontenerowego. Efekt do sprawdzenia już dzisiaj w okolicach DCT
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety będzie odwrotnie. Pozwoliłem sobie strawestować wypowiedź Kolegi :)

Oczami wyobraźni już widzę zblazowane miny menedżerów, nie mogących korzystać z całodobowego przeładunku, lecz jedynie w godzinach 07.30 - 15.30, ponieważ nabywcy lokali z "warszafki" powołali się na zapisy o dopuszczalnym generowanym hałasie w okolicy stref zamieszkania. Po wielu bataliach stworzono włąśnie takie ogromne "okienko czasowe" dla działalności portu. Żyć nie umierać :)
A tak poważnie - funkcji wpisanych w te dwie strefy nie da się pogodzić - dlatego właśnie w okolicy DCT nie ma i nie planuje się ulokowania zabudowy mieszkalnej. Czy w Gdyni uda się ten śmiały eksperyment? Nie sądzę, ponieważ port "wyjdzie na morze" na sto proc (pytanie kiedy); inaczej można o nim zapomnieć i wówczas można będzie zasypać kanały ziemią do wysokości nabrzeży i postawić szklane domy :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

i o to właśnie idzie gra...

zabudowa mieszkaniowa to najlepszy sposób aby wyeliminować teren z przemysłowej eksploatacji.
Suwnice są rozmiarów SeaTower... Ciekawe sąsiedztwo...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

w najbliższej okolicy DCT

zabudowy nie ma. ale ciut dalej są Stogi, których mieszkańcy już dziś zgaszają swoje uwagi do 'odgłosów' z DCT. Latem, przy uchylonych oknach płyną wieczorem/w nocy z terminala wesołe 'piski' z przesuwanych po placu suwnic (bardzo charakterystyczne dźwięki ostrzegawcze) oraz odgłosy uderzanych o siebie kontenerów ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Port żyje i ma sie swietnie tylko w innym miejscu ... Moze tiry maja jeździć z kontenerami swietojanska ???
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 18

bredzisz maniaku

artykul opisuje plany zabudowy terenow gdzie OD LAT zadna dzialalnosc portowa nie ma miejsca.... Najlepszym przykladem co tam sie teraz dzieje, jest parking dla samochodow zbudowany przez MW - lokalizacja pomiedzy Multikinem i Blyskawica....
popieram tę opinię 37 nie zgadzam się z tą opinią 15

Gminy okradły porty - więcej na gospodarkamorska

I że nie jest prowadzona, to poważny błąd. Przyczyny są, jak zwykle, różnorodne ale między innymi:

"Co więcej, są przykłady, że gmina nie dość, że nie wniosła swoich terenów aportem do spółki, to poczyniła zakusy na tereny portu. W 2003 r., na wniosek Rady Miasta Gdyni, ówczesny wiceminister infrastruktury (najwyraźniej o małej wyobraźni) pozbawił port gdyński 181 ha, m.in.: terenów Dalmoru, 44 ha na t.zw. „międzytorzu” i dalszych kilkudziesięciu w okolicach elektrociepłowni oraz od strony Oksywia. Port został więc okrojony prawie ze wszystkich stron – co pozbawiło go możliwości terytorialnego rozwoju.

We wrześniu 2014 r., w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju przygotowano projekt rozporządzenia o kolejnej zmianie granic portu Gdynia. Chodziło głównie o objęcie tymi granicami terenów Stoczni Marynarki Wojennej, które do tamtej pory znajdowały się poza ich obrębem, a które w wyniku upadłości tej firmy mogłyby trafić nawet w ręce deweloperów, a zarząd portu nie mógłby skorzystać z prawa ich pierwokupu. "

Czy oprócz wyzwisk masz jakieś argumenty?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kto twoim zdaniem moze byc slabszy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

kwik kwik kwik

beka z PiSu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

To już jest nudne.

Pod każdym artykułem ten sam tekst, nawet jak jest o Żukowie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tylko w niedalekiej przyszlosci miejsca moze brakowac.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

To będzie zdaje się koronny argument szczurowatych w najbliższych wyborach. Jak nie Szczur to kto.

Argument będzie skuteczny, bo mimo oczywistej degrengolady miasta, marginalizacji portu - sekciarski wręcz kult wspierany finansowo przez koalicję urzędnicy-deweloperzy wytworzył w gdynianach barierę psychologiczną nie do przekroczenia i mit, który socjologowie będą badać jeszcze długo:

mimo że gołym okiem widać nieudolność, celową wręcz degenerację Gdyni, to Szczurek jest "fantastyczny" w oczach gdynian.

Kto będzie lepszy?

KAŻDY będzie lepszy! Bo inaczej niż Szczurek będzie poddany jekiejkolwiek kontroli społecznej. Jaki prezydent miasta wywala 100 mln na nieistniejące lotnisko i uchodzi mu to na sucho? Jaki prezydent doprowadza niemal do śmierci mieszkańców, a potem ustami swoich urzędników pluje ludziom w twarz mówiąc, że samowola szemranego biznesmena na Kamiennej będzie zalegalizowana, a na kozła ofiarnego wyznacza jakąś szeregową urzędniczkę?

Jeśli w wyborach wystartuje lewak, zagłosuję na lewaka. Jeśli prawak na prawaka. KAŻDY będzie lepszy od człowieka który nie ma już z demokracją ani nawet rzeczywistością nic wspólnego.

Po latach rządów Szczurka Gdyni prawdopodobnie już się nie da uratować, spadnie do roli pomocniczej osady Gdańska, ale dopóki nadzieja trzeba walczyć.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

pusty, PiSowski jazgot

i ujadanie na oślep
a argumentów jak nie było tak nie ma,
tylko zawiść i pusta zazdrość,
cały Kaczyński i PiS

Gdynia ma się dobrze bez PiSowskiej chołoty i ciemnoty
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 23

Przypisz mi jeszcze jakiś stereotypy, poza byciem pisowcem.

Na pewno jestem też faszystą i żydem, pedałem i homofobem jednocześnie. Nie krępuj się, ciskaj błotem, na pewno coś się przylepi. Szczurek w lawirowaniu i zmienianiu frontów zawsze był mistrzem, mistrzem w mamieniu ludzi tanią (a jednocześnie jakże drogą) propagandą. Teflonowy prezydent, do któego nic się nie przyczepi, bo umie sobie zaskarbić przyjaźń tych, od których wiele zależy.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

No ale chyba masz jakieś preferencje wyborcze. Pochwal się na kogo oddasz swój głos.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Stoisz z nożem przed jaskinią. Wiesz, że ktoś tam jest i prędzej czy później

ktoś z niej wyjdzie. Ktokolwiek to będzie zostanie obwołany potworem i zadźgany. A prawdziwy potwór zostanie w mieście królem, dopóki nie spali go do cna.

A ty dostaniesz kostkę cukru.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Preferencje to można mieć kulinarne albo seksualne.

W wyborach politycznych trzeba się posługiwać logiką, rozsądkiem i racjonalnym myśleniem. Bez emocji. Tylko chłodna kalkulacja.
To właśnie dzięki takim cymbałom z preferencjami gryzonie, budynie i im podobni okupują stanowiska przez tyle kadencji.
Nie ważne ile złych decyzji podjęli, i ile to kosztowało. Ale głosujecie na nich zgodnie z preferencjami. Bo jak nie oni to władzę zdobędzie ten drugi, ten zły, tez z (PIS, PO...itd).
I w ten sposób wasze preferencje blokują szansę na jakiekolwiek zmiany i postęp.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawda. Ty nie masz żadnych poglądów.

Jedyna twoja motywacja to NIENAWIŚĆ do prezydenta. I to jest twoim motorem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na kogokolwiek...

Nie mam zamiaru wybierać "mniejszego zła'. Nie mam też zamiaru mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Nie mam również zamiaru być "odpowiedzialnym obywatelem". No bo dlaczego?
Może nawet lepsze "zło wyraźne i zdecydowane", bo Gdynia została ugotowana jak żaba. W "ciepłej wodzie" i słodkim, usypiającym smęceniu...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

-----

-----
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od połowy XX wieku rozwinął się transport kontenerowy, po co ten lament ???

Drobica w centrum miast to historia: Kopenhaga, Sztokholm itd...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej niech rosną w centrum chwasty i lezą puste butelki ?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 17

szkoda, że tak betonują tą część miasta... ehhh... :(

jw
popieram tę opinię 92 nie zgadzam się z tą opinią 28

Bo teraz tam są normalnie lasy i łąki...

hehehe
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pomyślmy

To tak jakby powiedzieć: szkoda, że sadzą drzewa w tej (pustej) części lasu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo dobrze, że budują.

Wizualizacje nawet niezłe. Szkoda tylko, że tak wolno to idzie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przecież ram stoi Gemini. Chyba dobrze ze zburzą tego blaszaka i zbudują ładny budynek?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Był sobie port

będzie "warszafka gdyńska"
popieram tę opinię 171 nie zgadzam się z tą opinią 28

mam 21 lat i chyba od urodzenia mi pier....la, że mamy najlepszego prezydenta.

W czym on jest taki dobry??
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

powtarzasz sie dosyć często

Poczytaj, poszukaj. Popytaj rodziców jak było przed. Wtedy wez sie za opinie. Nie mowie ze musi byc przychylna. Ale ty od 3 lat masz 21 hahaha
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kopiuj wklej.= 2.5zl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak widzę, niektórzy komentatorzy

woleliby aby z terenu tego portu dochodził zapach mączki rybnej (z dawnego Dalmoru)
popieram tę opinię 74 nie zgadzam się z tą opinią 83

Oni są opłacani

byle by obrzydzić miasto wszystkim czytelnikom. Ale nie uda im się to :) My nadal kochamy Gdynię!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 11

milosc jest slepa...

Ten przypadek, to kolejne potwierdzenie.
Ale to daje sie leczyc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pachnieć?!

szkoda że nie mieszkałeś w pobliżu....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

ocho, znów pisowski trol popuścił

znów wyzwiska się sypią
jak argumentów nie ma,
cały PiS
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Porządziliście już sobie

co za łeb z ciebie popaprańcu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie, wolałbym aby z tych nabrzeży dochodził zapach pieniędzy zasilających ciągłym strumieniem lokalną kasę. Może to mieć nawet postać zapachu mączki
Nie tęsknię do "holenderskiej choroby"...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie się zastanawiam czy zamswestowac.

Jestem z Krakowa już kupiłem jeden apartament w Gdyni rok temu. Teren mi się podoba. Ale byłem w porcie mnóstwo razy. O każdej porze dnia. I to jednak nie jest dobre miejsce do mieszkania. Tam wiatr strasznie wieje. Nikt normalny nie wychodzi na balkony w Sea Towers. No chyba ze w kurtce i czapce. Nawet latem opalanie się na balkonach jest mało realne plTo nie Hiszpania gdzie jest ciepło. Wiec te ilustracje z ludźmi na tarasach to żart ludzi z marketingu.
A powiedzmy sobie szczerze skoro za 50 metrów zapłaciłem 500 tys. To tam za 100 metrów 800-1000.000 zł jak nic plus 300 tys na wykończenie.
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 10

50 metrów to nie apartament, tylko klitka. Dałeś się oszukać.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Może masz racje to mieszkanie w wysokim standardzie

Ale takt jest taki ze co roku cena idzie do góry kwiec nie stracę na tym. Poza tym Gdynia mi się podoba
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

a mi się podoba Kraków - co nas zaskoczyło - tam było ciepło i słonecznie oraz bezwietrznie - aż dziwnie
inny klimat i ceny jakby w Krakowie bardziej przyjazne dla mojej kieszeni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem z której strony masz ten lokal, ale po stronie wychodzącej na wschód

(czyli "patrzącej" w morze) wcale aż tak nie wieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w koncu konkretny glos w dyskusji

sam kupilem 4 mieszkania ostatnio na morenie i tez miałem beke z tego ze na wizce dzieciaki piłke kopią pod Central parkiem, a w rzeczywistosci 5000 samochodow na godzine i najwieksze skrzyzowanie w okolicy, a dzieciaki na daszkach hali garazowej palą papieroski :)
ale ja akurat trafilem bo rosnie troche, powiedzmy 5% na rok, wiec tragedii nie ma. wynajem na dlugie terminy w tej okolicy dobrze idzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Gratuluje inwestycji

Cieszy mnie fakt ze Polakom przynajmniej części się powodzi. Oby tak dalej Ci się układało. Inwestycje w nieruchomość
zawsze są najlepsze pod warunkiem ze jest to świetna lokalizacja. KSamochód nawet ten bardzo drogi to żadna inwestycja. To tylko narzędzie jak laptop czy komórka. No chyba ze mówimy o Porsche z 1945 roku. Wtedy tak
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie wiem czemu ma służyć twój wpis
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

taa to prawda. Tutaj pogoda jest naprawde beznadziejna, ale trojmieszczanie tego nie wwidza badz nie chca nie widziec. Jestes jedyna osoba ktora poruszyla temat pogody bo nie jestes stad. Ale jak to mi mowia lokalsi. Trzeba sie przyzwyczaic. Ma to sens. No ale z drugiej strony patrzec pogoda to tez jest jakas stopa komfortu. Na dobra sprawe mozna sie tez przyzwyczaic do zarobkow dwa razy nizszych :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

wraz z władzami miasta w następnych wyborach - zmienić tez pogode w gdyni !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam horom curke. Może byś dał troche kasy.

Wynajm to dobry bisnes?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdyńska bryza

ja akurat lubię :) o to chodzi w mieszkaniu nad morzem. wynajmowałam apartament w sea towers i nie miałam takich problemów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hhe hhe zamswestowałem w Gdyni ,dobre

jak zamswestowałeś w Gdyni no to gratulacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeprowadziłem się do Gdańska z Gdyni...

po prawie trzydziestu latach (urodzony w Gdyni) i nie żałuję.
Nie wiem co się dzieję z moim byłym miastem, ale nic dobrego to nie wróży w przyszłości.
Teraz jako Gdańszczanin do Gdyni wpadam tylko do znajomych "jak muszę"
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 65

Nie koniecznie ale

Jestem z dużego miasta w Polsce. Pracowałem w Gdyni z ludźmi z Gdańska. Korporacja. W większości sympatyczne mordy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niby gdynianin, a pier**li jak typowy beton, bo nawet nie gdańszczanin... z cyklu nie wiem, wię się wypowiem!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

To taki z ciebie Gdynianin

Jak Polak n Niemieckim paszportem ;)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

czyli polski niemiec:-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smiechu warte

A co takiego fajnego masz w Gdańsku? Syf we Wrzeszczu a może komunę na koslawym przymorzu? A może codzienne korki ?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9

i jeszcze dzieci na ulicach się z głodu przewracają

bo mają marazm
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni nigdy nie ma korków!

A dobrotliwa twarz Słońca Bulwaru ogrzewa swym blaskiem wszystkich mieszkańców!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

żałuj ryży...

To żałuj... Bo naprawdę tutaj jest super. Są zawsze jakieś"ale" ale to w każdym mieście. Gdańsk niestety jest według mnie bez przyszłości gdyż to stare zmęczone miasto, niech se żyje z historii a do Gdyni należy przyszłość i nowoczesność. To Gdynia będzie łamać wszelkie bariery taką mam wizję. Kocham Gdynię, to jedyne takie miasto w swoim rodzaju.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Oczywiście to Miasto będzie musiało poprawiać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja czekam dalej....

Żeby wejść jako stary Gdynianin na taras widokowy w Sea Towers dostępny DLA WSZYSTKICH MIESZKANCÓW miasta !!!
popieram tę opinię 146 nie zgadzam się z tą opinią 12

Kupisz apartament to wejdziesz.

J.W
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 18

za darmoszke kazdy chętny. bylo sie uczyc to bys z balkonu mogl te widoczki podziwiac co rano

przy kawce
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 16

nie bądź taki roszczeniowy

to jest taras dla mieszkańców sea towers. Chciałbyś, żeby Tobie tłumy zwiedzających biegały non stop po klatce schodowej? Wtedy chyba patrzyłbyś na to inaczej. Ludzie zapłacili za mieszkania, mają taras do dyspozycji, uszanuj to, nie wszystko Ci się należy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jednym z warunków miasta oddającym teren pod zabudowę - i było to w konsultacjach społecznych przedstawiane - taras miał być ogólnodostępny dla wszystkich
miała być osobna winda i osobne wejście i obiecano że taras miał być jedną z miejskich atrakcji
Jak tylko invest komfort dostał pozwolenie na budowę plany się zmieniły i teraz za dostęp do tarasu płacą ekstra nawet mieszkańcy a reszta może sobie śnić dalej..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

W poście o 95 rocznicy Portu Gdyni napisałem - Szczure ! - lepiej nie umieraj bo jak tam dopadną cię inż. Kwiatkowski i p.

to marne twoje życie pozagrobowe !...
popieram tę opinię 60 nie zgadzam się z tą opinią 15

jazgot, skowyt i kwik

cały PiS,
dno

a Gdynia na pełnych żaglach niepowstrzymana,
skowyt PiSu cichie w oddali,
brawo Gdynia i jej mieszkancy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

aleś ty ę.py

naprawdę mam wrażenie, że na tym portalu siedzą sami pokręceni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy to są te zapowiadane "mieszkania +" dla najbardziej potrzebujących .... ????
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kwiatkowski sie w grobie przewraca jak widzi ze na z takim trudem budowanym nabrzezu portowym powstsja klocki dla warszawki
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

szczur grabarzem Gdyni

won z naszego miasta !
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 10

Kto w jego miejsce ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kwik zazdrości i zawiści PiSu

cały Kaczyńśki,
dno i upadek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Kwiatkowski przewraca się w grobie. co ten szczur robi???

Takim trudem budowane nabrzeże a ten stawia tam takie chlewiki, bloki otoczone wysokim płotem :(
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 5

kosmodrom wam nie wystarczy?

i Si Tołers?
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

trol się wije, trol się pruje

z łba trociny rozsypuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

a gdzie

parkingi?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 5

Najpierw wizje, potem plany teraz przygotowania a budowa ruszy w 2030 r.?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Port jest w innym miejscu i radzi sobie całkiem dobrze! Więc malkontenci trochę luzu! A w miejscu dawnego Dalmoru niech budują bo syf w takim miejscu to trochę obciach!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 28

Pełna zgoda. Trzeba się spieszyć bo Pisuary jakąś Bazylikę zbudują.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tylko dlaczego takie niskie budynki. Tam aż się prosi o gdyński Manhattan.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Aby łatwo było wyburzać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kwicz mała kwicz, płacz maleńka płacz

aż ci wszystkie szwy polecą znów
i poleje się brązowa struga miłości na dywan,
cały Kaczyński,
nic więcej nie potrafi
tylko upośledzonego pijaka i kalekę nasłać
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jak ładnie się trolle z UM przestawiły

Jeszcze w 2015 100% winnym żenującej polityki władz gdyńskich był krwawy reżim Thuske, co pieniędzy nie dawał, a teraz wyłączną winę ponosi Kaczyński. No jakby się Słońce Bulwaru nie obróciło d*pa z tyłu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A trole wyją

Lepiej podajcie jakieś konkrety. Kto na miejsce Szczurka. Konkretne nazwiska. Inaczej wasze gadanie to puste frazesy. Ośmieszacie się tylko. W Gdyni nigdy nie dojdzie do władzy żadna partia z Warszawy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

Coś ty ,od tych przychlastów sie nic nie dowiesz.

Wyłączyli "cookies" w przeglądarce i trollują na potęge. Najlepsze jest to ze nie wiem czego sie te mizernoty zyciowe boją. Albo Gdynie mają jedynie przejazdem, wynajmują kawalerke na peryferiach i zwykle zazdroszczą. Zawisc ludzka jest ohydna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

cookie nie wystarczy, trzeba trochę sprytniej...
Poza tym, dlaczego trzeba się czegoś dowiadywać? Chętni na pewno są, niech rozkladaja swoje "kramiki" z programami...
Nie sprawdza się postawa Diogenesa. Muchy się nażrą, ludzie nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle komentarzy i ani jednego kandydata który mógłby zastąpić Szczurka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Moim zdaniem kazdy rozsadny nie z pis i samorzadnosci bedzie lepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby zabetonowany układ mógł trwać tylko dwie kadencje

to byłoby wielu. A teraz? Kto się wychyli, ten w tzw. khm samorządzie straci. Kto chce tracić?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe co w zimie zrobią z tymi jachtami

jakas rampa będzie? Będą korzystać z istniejącej, przynależnej do innej mariny?
Czy wodowanie będzie odbywało się na helu?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tam jest kosmodrom czyli duza ilosc ciepla wytwarzana w wyniku spalania... nic nie zamarznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo to się na plaze wycionga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zmarnowali to miasto

do konca ,gdynia to pomnik zyjacych tu ludzi ,historia calego naszego panstwa ,pokolen ,prestiz a na co komu ?da; debili co mysla sobie ze jak maja mieszkanie w gdyni to sa kims ,coz mysle ze sw pamieci Pani Cegielska nie miala takiej koncepcji rozbudowy miasta a teraz juz tylko kasa sie liczy i nic wiecej poprostu gdynia miasto zmarnowanych szans i nadzieji tak wlasnie doprowadzila to wladza nie pis pan szczurek ale wszyscy razem sa za to odpowiedzialni ,szkoda ze mysla tylko o sobie i zaliczkach na swoje konta i uklady
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Belkoczesz z lekka

I piszesz z błędami w pisowni miast
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Super projekt Vastintu, z kolei osiedle dla warszawki Yacht Park - tragedia

Jak można pozwalać w planie miejscowym w takim miejscu na czystą mieszkaniówkę? "Inwestor tak chciał"? Jak zwykle w Gdyni.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdzie w tym wszystkim ma być terminal kontenerowy?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

troche dalej na zachód.

Tam gdzie trwają przeladunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

A jak trzeba bedzie rozbudowac to gdzie? Na Chwarznie czy na Karwinach..

Port moze byc tylko nad woda. Deweloperka wszedzie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

raczej na północny - wschód

i jedno nabrzeże dalej.
Przynajmniej według ostatnich "njusów"
Wręcz "pod oknami". Firanki będą potrzebne, bo suwnicowi będą zaglądać do "warstatów"...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję ze bedzie tam biedronka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

od sinic... to chyba najmniejszy... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nareszcie

Jeśli są gdzieś miejsca, w których postulat modernizmu w architekturze miałby się zrealizować i ciekawie wyeksponować możliwie najdoskonalej, to warto wskazać To miasto i To miejsce, a zwłaszcza nowoczesne, które wyrosną w XXI wieku w tej części miasta.
Ponad 250 tys. metropolia z apetytem na 300 tys. wyrosła w ciągu 90 lat niemal z niczego. Jeszcze na początku XX wieku populacja tej większej wioski nie przekraczała paru tysiąca dusz g*wnie kaszubskich rybaków i rolników. Nie było tu ważnej architektury tylko checze i parę dworków. Nowoczesność przyszła z portem, a poprzez niego stworzyli lokalną infrastrukturę, linie kolejowe i drogi. Także rybołówstwo i połowy dalekomorskie.

Martwi mnie jedno, że jeszcze trochę i zapomnimy czemu służyło kiedyś ta cześć terenów??? Dziwię się także dlaczego nie wydzielono miejsca pod AKTYWNE MUZEUM Gospodarki Rybnej, przecież byliśmy MOCARSTWEM w świecie. No cóż lubimy być narodem cierpiętniczym i pokazywać nasze tragedie narodowe , klęski, ....... , a nie sukcesy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

A zwłaszcza kiedy byliśmy mocarstwem w połowach ... kryla na wodach Ameryki Płd.

Teraz do tej cud-zabudowy będzie pasował port na środku zatoki
o głębokości 8 metrów,
widoczny z kosmodromu i hali targowej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

powinieneś się podpisać bosy Antek

bo to co zaprezentowałeś swoim wpisem to rodem z tego określenia, zawiści, złośliwości,...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A może powiesz że tak nie było?

Ile dopłacano do Dalmoru i jego fanaberii
a teraz jak zarżnie się zatokę budową DCT-bis z której kontenery będzie się wywozić helikopterami lub metodą teleportacji,
ale grunt to utopijne wizje pOsła Horały i jemu głupków podobnych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

No to teraz dopłacamy do importu ryby, której połów i dostarczenie do środkowej Europy komuś jednak się opłaca... Choć sądząc po kondycji przetwórni i tego segmentu rynku, raczej wydaje się, że się opłaca...
Transport? Portu nie buduje się w 5lat... Port to nie tylko nabrzeża... Jedno jest pewne - port buduje się nad wodą, bo wodę do portu dostarczyć znacznie trudniej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wedle 3 dosyc durnych, lecz widocznych forumowiczów. Popelnilismy bład w ost wyborach

Wybralismy Szczurka w pierwszej kadencji ;) ok. Teraz w dobie idiotyzmu i cyfrowego defetyzmu, rodzi sie pytanie. Kto Szczurka zastąpi ? Na kogo zaglosują mieszkancy ? Czekam od jakiegoś czasu na propozycje. Jedyne realne nazwisko, Szumełda. Czekam dalej i zapraszam do dyskusji
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

Poranna kawa trollu powiedz kto jest gorszy od szczura??

Kto przez 30 lat zrobiłby tak mało co on?? Pijar to nie wszystko!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla mnie gorsi będą kandydaci partii mainstreamowych

Uwiązanie do warszawy gdynii na dobre nie wyjdzie. Horała z Pis. Kogo wystawia Platforma ? Aziewicza ? Teraz ty miernoto ;) na kogo powinnismy glosować w nastepnych wyborach ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kazdy nie zaglisuje na swijego kandydata. Jedno jest pewne. Potrzebne sa zmiany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bez Wa-wy ani rusz... To pokazała "gdańska drużyna" konsumując 2/3 środków regionu. Więc taki "namiestnik" na czas alokacji środków może być przydatny. Jednak nie może być wyobcowany i zbyt uległy centrali. Musi mieć wizję przyszłości powiązaną z tym miejscem.
Chociażby jako punkt w CV.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

100 procent racji

Jadą po Szczurku a zaden z nich nie chce podac swojego kandydata. Pewnie sie boja ze ich wysmieją
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Brawo wiesniaczku

To jest ten poziom . Klap klap klap w obie ręce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Takie budynki stawiało się w latach 90-tych ubiegłego wieku!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żenada .

Władze Gdyni nie myślą perspektywicznie . Budynki można wybudować gdziekolwiek . Natomiast utraconych terenów portowych nie da się odzyskać . Nie dla takich celów budowano port !
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3

puk puk . jestes rozumie ?

To jest byly Dalmor. Port jest gdzie indziej . A jak ty sobie logistyke do tego miejsca wyobrazales ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

użyj swojego...

Spójrz na wizualizację nowego nabrzeża i zobaczysz, jak newralgiczym dla tego przedsięwzięcia jest "dalmorowski skrawek". To jest jedyne miejsce, które można nazwać "port zewnętrzny".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale port tam był

Tereny Dalmoru były w granicach portu morskiego Gdynia. A granice portów wytycza właściwy minister. Szczury same pojechały do Warszawy po prośbie, żeby port obciąć. I oni mają jeszcze czelność wycierać sobie mordy nazwiskami Kwiatkowskiego i Wendy. Tfu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

moje trzy grosze

I jako szyderstwo proponuią takie ustaweenie pomnika Wendy, na wejściu do dawnego porty by cały czas musiał patrzeć na to co Szczurek ze swoja ekipą całkowicie zniszczyli. Czczenie Wendy w takiej sytuacji jest wyrazem bezprzykładnego tupetu.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak!

To klasyczna szydera, rechot i polew... Niestety.
Oraz zawłaszczenie semantyki, bo te działania nie mają nic wspólnego ideami ludzi na tych pomnikach... Ale... klei się g...no do pancernika i krzyczy: "Płyniemy!!!"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynianie chcecie dopuścić do tej budowy? Protestujcie! To tereny publiczne!

Dacie sobie odebrać tereny nadmorskie?
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wzieli I klepli

Nie ma z kim o tym ,ani komu nie ma.taka sytuacja. Od lat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym tam widzial wesole miasteczko takie konkretne plus aquapark plus jakas fajna imprezownie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

zal serce sciska

kazdy metr ziemi na wage zlota, a oni buduja 5 kondygnacyjne bloczki w centrum, miala byc dzielnica prestizu, a bedzie zwykly kicz, cena budowy 1 metra nabrzeza to milion zl, kto pozwala na takie marnotrawstwo, miato nalezalo odsunac za wzgorza morenowe, a przy linii wody rozwinac przemysl polaczony z portem, tak jest w calym normalnym swiecie, moze przydaloby sie naszych wlodarzy wyslac do miast portowych - np. do Antwerpii.
Nalezy myslec dalokowzrocznie, a nie tylko zyc dniem dzisiejszym. Czy ktos widzial wizualizacje Portu Gdynia na rok 2030? - bo nic tutaj nie wspolgra.
Mimo to zycze powodzenia.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2

czekam na ta inwestycje!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Ten projekt zabudowy Dalmoru średnio mi sie podoba, ale już zabudowa tych dzikich działek bliżej Waszyngtona - tak ! To centrum ćwierćmilionowego miasta a nie za przeproszeniem Kwidzyn. Budować, budować !
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 13

czteropiętrowe prywatne apartamenty z ogródkami dla bogaczy... dramat
a tak na marginesie to zastanawiam się czemu koło tego wysokiego czopka nad wodą nie powstają inne tego rodzaju obiekty?
czyżby plan zagospodarowania ich nie dopuszczał? rodzi to wiele pytań...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widok

A taras widokowy zreszta kolejny bedzie??
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdynia na wstecznym biegu.

Gdynia staje się prowincją tzw. warszawki i po części też Gdańska. Czy staje się tak w wyniku obiektywnych procesów? Wydaje mi się, że przynajmniej nie całkowicie. Według mnie, ludziom decyzyjnym związanym z Gdynią zabrakło wyobraźni, odpowiedzialności i odwagi. Pozwolili na zmarnowanie zaszczepionej przez twórców miasta otwartości i dynamizmu, a port, który definiował Gdynię stał się obiektem niszczącego go miejskiego i układowego kanibalizmu, otwierając drogę urbanistycznej bezwartościowej miernocie. Dawne określenie Gdyni jako miasta z morza i z marzeń stało się nieaktualne.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 2

Franks CIegielska sie w grobie przewraca
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego?

Dlaczego od 2 lat mam wrazenie, ze wladze Gdyni robia wszystko dla obcych!? Dlaczego w takim miejscu tworzy sie zamkniete enklawy dla milionerow zamiast miejsc dla wszystkich -parkow, miejsc zabawy i relaksu? Dlaczego w miejscu zakorkowanym dostawia sie budynki powodujace jeszcze wieksze korki. To kolejny przyklad lekcewazenia mieszkancow. To nasze miasto i nie tylko forsa sie liczy, Panie prezydencie.

O
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 0

podzielam

Dobrze napisałaś "To nasze miasto" nie obcych. Jakbyś wystartowała w wyborach masz mój głos.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

GDYNIA DEVELOPMENT

i tyle...... szkoda
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Projektant z Inwestorem

Jakieś żarty. Projektant z Inwestorem nie wysili się za dużo. To nie jest architektura na to miejsce. Chyba ćwoki z Warszawy inwestują.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

mam zasadnicze pytanie ,po co ubecka firma ochraniarska

nadal terroryzuje i pilnuje ruin po dalmorze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proste

Przyzwyczajają "tubylców" do tego, ze te tereny nigdy nie będą dostępne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

dno

Prezydent Kwiatkowski ,budowniczowie chyba sie w grobie przewracaja SZczurek zapisze się niechlubnie w historii GDyni JAKO TEN co ją zabetonował KOSZMAR!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 2

tom

I co z tego miejsce to będzie dostępne tylko dla bogatych jak te dwa molochy co już stoją od kilku lat a reszta Gdyni to będzie GETTO !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdynia ? hallo...

Władze Gdyni 30 lat po upadku komuny nic nie mogą zrobić ws. Oceanarium (bo to nie ich tylko Instytutu Rybactwa itd.). Tak robią pomimo tego, że to byłby hit i marka dla Gdyni. Teraz oceanarium ma zrobić Gdańsk z Adamowiczem. I będzie hejt na Gdańsk ale sami tyłek ruszyć to nie, tylko krytykować itd... Gdynia, quo vadis Gdynia?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beton

Koncepcja widać jest wciąż ta sama Zapierdo..... Gdynię betonem. BARDZO TO JEST PRZYKRE
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile za metr 50 tys?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

debilizm

będzie co wysadzac
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

ostatnie wyprzedaże wartościowych terenów,
przed wyborami
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to dobrze.

Albo to nie dobrze. Chyba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak to jest

Prezydent może pełnić urząd tylko dwie kadencje, a Szczurek i inne Budynie dożywotnio? Demokracja?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grunt, że "zaorane" wszystko...Po co komu stocznie nad morzem...Apartamentowce- to jest to!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dalmor to nie była stocznia, dziecko drogie.

Jak Ci tak żal, to trzeba było wykupić i kontynuować działalność rybacką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

od nowego roku

przy nab,Szwedzim ruszy przeładunek siarki luzem..cena tych waterfrontów spadna do zera...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak ktos slusznie zauwazytl , ten/ci co wymyslil zabudowe portu w Gdyni bedzie sie smarzyl ,w zaswiatach , i nie zazdroszecze

przez cala wiecznsc dostwac kopa z buciora w stalowych noskach ................... w d............................ e
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może taki scenariusz?

4-5 pięter? Nisko?
Świetnie! Musi być jeszcze tanio i lekko... Ktoś ma głowę na karku!
Wyrwie się trochę kasy z rynku a jak powstanie nowe nabrzeże, to ludzie uciekną i będzie można łatwo wyburzyć.

Czy istnieje świadomość, że suwnice DCT są wysokości SeeTower? Widać je na horyzoncie. To bedzie "jeździć" pod oknami. No i ten parking dla ciężarówek... Hotele dla zmian załogi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Multi Kino ?

Czy Multi Kino na początku Skwerku będzie wyburzone, czy poprzerabiane przez nowego Vastintu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Wojciechu, Pan doprowadzi do upadku Gdyni.

Gdynia byla i jest miastem portowym. To dzieki tej branzy tak sie rozwinela przez niecale 100 lat. Niestety nie jest w tak komfortowej sytuacji co Gdansk i nie ma takich ilosci niewykorzystanych terenow gdzie port moglby sie rozwijac. Zabierajac tereny portowe pod mieszkaniowke- nie ma co ukrywac gl dla osob przyjezdnych, bo pomimo swojej zamoznosci w Gdyni nie ma tylu milionerow aby wiekszosc lokali sluzyla mieszkancom, lub lokale handlowe nie wygenerujemy wzrostu, dobrobytu dla lokalnej spolecznosci a jedynie dla bardzo waskiej grupy osob ktore skorzystaja na tych transakcjach. Niestety, ale obecne posuniecia naszych wladz nastawione sa na cele wizerunkowe a nie dobrobytu mieszkancow tego pieknego miasta.

Koncepja nowego portu zewnetrznego jest piekna, ale czy potrzebujemy az 2 tak wielkich terminali w PL- razem z DCT Gdansk? Jako Gdynianin i os zwiazana z branza morska bardzo bym chcial jak wielu takiej inwestycji, ale czy nie jest to podobnie jak port lotniczy w kosakowie nad wyrost? Czy na poludniowym Baltyku jest miejsce na 2 tak wielkie terminale oddalone od siebie o 30 km? Chcialbym wierzyc ze tak.

Pzdr
Maciek
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

to uwierz...

Gdy Australiczycy pałętali się ze swoim pomysłem, to wielu też nie wierzyło. W szczególności oba porty.

DTC to 10% Hamburga. Niewątpliwie nie jest to jedyny port Niemiec czy ogólniej Morza Pólnocnego. Miejsca jest dużo i będzie więcej... Jest też z kim walczyć. Ale nie w perspektywie roku (cykl zycia deweloperki). Osoba do której sie zwracas,z raczej nie jest własciwym odbiorcą.

Co do zabudowy terenów portowych, to nikt w poruszanych kategoriach nie myśli. Liczy się szybki pieniądz i następny deal. Taka branża. Kłopot zostanie włascicielom i miastu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ile miejsc parkingowych?

Nie doczytałem, czy nie podano? Ile miejsc parkingowych na parkingach podziemnych przewiduje ten projekt?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Granda!

A warsiwskie archytekty też się nie wysiliły.Pasuje do czopka szais tałer. Gdynia kupa.Wiocha .
Szkoda.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nareszcie

Ruszajcie z tymi inwestycjami jak najszybciej. Gdynia to miał być Rotterdam z kilkunastoma wysokosciowcami w centrum. Pilne bo chcemy dożyć efektów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

RIP gdynia

Niszczą to miasto
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak popadnie byle dla Szczurka było ładnie

Kolejna dewastacja po Sopocie centrum które miało charyzmę , klimat i nastrój. Teraz będzie plastic city. Zeszpecili Gdynię ty bunkrem See Tower a teraz dokończą oszpecenia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

dla jednych to zeszpecenie, a innym się podoba

jakby nie patrzeć, sea towers jest juz wizytowka Gdyni i przyjął się, nawet NBP drukowal go na pamiatkowych monetach. Natomiast jestem sceptyczna co do dalszej zabudowy terenów po Dalmorze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak ?

A nowe prawo wodne z lipca 2017 mówi że nie wolno bliżej niż 100 m od wody (jeziora, rzeki, morze) nic budować. To jak to w końcu jest.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za żal

zamiast wykorzystać magazyny na lofty, na które byłoby stac zwyklych obywateli, wybudujmy szklane gunwo dla warszawki :/ szklo i beton, tego przeciez gdynia potrzebuje. no i infoboxa, lotniska, nowej fontanny i "estakady rowerowej". takie miasto dla mieszkancow. zenada.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiecie że wszystkie piękne stare drzewa na Waszyngtona są oznaczone do wycinki ?

Nie pisze tutaj o kilku uschłych które straszą od lat podeschłymi konarami. Piszę tu o kilkudziesięcioletnich drzewach w pięknym stanie. Wszystko wytną. Mało tego - ten sam los czeka drzewa na Skwerze Kościuszki - wzdłuż Kwadransa i salonu Plusa.. Kto wydaje takie decyzje ?? Od lat wycinają, wycinają a nazywają to rewitalizacją. Nóż w kieszeni się otwiera ...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajne tarasy

Szkoda, że państwo architekci nie zwrócili uwagi na układ tarasów....jeden nad drugim?!
zajrzyjcie do ciepłych krajów nad Adriatykiem czy nad morzem jońskim...może zmienicie koncepcje.
Chyba , że chcecie oddać dyplomy rektorowi i przeprosić za zmarnowane lata nauki.
pozdrawiam
realny czepialski
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego tak pesymistycznie?

Dlaczego te budynki są takie niskie? Apartamentów powinno tam być maximum 10 %.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Miasto wizjonerów i planistów

a w Gdyni jak zwykle PLANY...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co ty bredzisz dziwaku.

jaka śmierć portu? Przecież port jest.
poza tym miasto żyje i rozwija się świetnie. Może wolniej niż Gdańsk ale nie tak jak twoje żukowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Chyba ten urzędas mieszka w Żukowie i dojeżdża do pracy. W rejonach portu był dawno temu na wycieczce.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

UM Gdynia zezwalajac a wrecz promujac wkraczanie na tereny portowe i przemyslowe deweloperki

doprowadzi do upadku miasto i mieszkancow. Port nie bedzie mial mozliwosci rozwoju a czesc mieszkancow pracuje i zyje z gospodarki morskiej i z portu. UM Gdynia zapomnial ze to Europa Polnocna. To nie Hiszpania, Francja czy Wlochy gdzie okres letni jest dlugi i tym samym okres turystyczny trwa zdecydowanie dluzej niz w Polsce. Juz czas wykopac urzedasow z UM Gdynia zeby jednak zauwazyli ze sa oderwani od rzeczywistosci. Trzeba wrocic do normalnosci w tym miescie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta afera to już jest jak stempel

na d*pie prez Gdyni...będzie za to siedział jak nic ...co się odwlecze to nie uciecze panie Prezydencie...mafia deweloperska rządzi miastem jak chce..i przejmuje gdzie chce najcenniejsze tereny należące do wszystkich Gdynian !!! to że protesty są niewielkie to nie jest wytłumaczenie dla pana panie Szczurek..to tylko świadczy o skali i zakresie opanowania działań władz przez MAFIĘ !!! pozdrowienia panie Prezydencie ! do wyborów !!! dobrze że istnieje już przepis o konfiskacie mienia za przestępstwa !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale syf będzie...ostatnie takie fajne miejsce z duszą...nic tylko siano,siano,,to jest rat-city
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ankieta na stałym,równym poziomie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wy Trojmieszczanie musicie wiecznie tylko narzekac?

Jedna z trzech najlepszych lokalizacji do pracy i mieszkania w Polsce a wy tylko geby w podkowe skierowana na dol.... Wszystko zle i glupie..... A Szczurka, Adamowicza i Karnowskiego do wywiezienia na szafot wedlug was. Do psychiatry z wami wszystkimi. Tych trzech ostatnich mozna zostawic w spokoju....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do pracy? - wolne żarty
Do mieszkania? - na chwilę, na "letniki' ... ujdzie
Ale nie do życia, bo z tym coraz gorzej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tryb przeszły dokonany. Wystarczy już tych opowieści z mchu i paproci. Jak się wydarzy to napiszcie. Co nie ma o czym pisać? Jest: zabudowa Polanki Redlowskiej, dalsze losy szczurodromu, koszty utrzymania forum nieudaczników, te wszystkie środki jakie zutylizowany szczurasy na chore rojenia wizjonera co siedzi w kieszeni zonki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wprowadziłem się z Gdyni że względy na koszt mieszkania. Korki non stop do tego coraz brzydszy skwerek który mi przeszkadza coraz mniej. Za to Orłowo gdzie chodziłem całe liceum do szkoły i kilka lat na spacery to masakra jakaś te osiedla przy moli to jakaś masakra.
Wiadomo że ktoś za to kasę dolem dostał ale niech budują to bardziej z głową i z gustem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie cos dla ludzi...?

Ewenement - port w mieście a oni zamiast wykorzystać mądrze teren to jak zwykle apartamenty za miliony.... A gdzie jest cos dla ludzi w tej Gdyni?? Pójdźmy sobie na spacer podziwiać apartamenty bogatych ludzi?? A baseny czy place zabaw? Wszystko Reda i Rumia, bo tam miejsce? Maja tyle możliwości! Szkoda, naprawdę szkoda!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem dumny z mojego miasta.

Przykro czytać ile nienawiści płynie z Waszych dziwnych zarzutów i narzekań. Gdynia z roku na rok staję się piękniejsza, większa, bogatsza. Powstają parki, place zabaw, obiekty sportowe, muzea. Prezydent Gdyni całym sercem dba o dobro , rozwój i marketing miasta. Nie jest sterowany przez obecnych polityków rządzących, chociaż bardzo jest im to nie na rękę i próbują za wszelką ceną pozbyć się Naszego Prezydenta. Jestem bardzo szczęśliwy, że nareszcie zlikwidują ten brudny, śmierdzący i szpetny Dalmor. Czekam z niecierpliwością na nową piękną marinę. I Co Wam przeszkadza, że ktoś jest bogatszy i kupi sobie tam mieszkanie, Ja jestem biedny a też bardzo bym chciał tam mieszkać i nie jestem zazdrosny, że inni maja lepiej. Przynajmniej jak pójdę na spacer po bulwarze to będę czuł się jak w bajecznym jeszcze bardziej nowoczesnym mieście. Jestem Bardzo dumnym Gdynianinem całym serem , mimo iż los zmusił mnie do przeprowadzki do Pogórza. Gdynia na zawsze będzie moim miastem!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A wazelinę gdzie kupiłeś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz bedzie optymistycznie. Znowu sylwester za 500 tys zl polskich. Znowu dotacja do parku technologicznego w wys. 23 miliony zl polskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry