Widok

Przyjezdne dresy na Stogach

Szanowni mieszkańcy, jakiś dres wyjeżdzający ze stogów spod kupca, który rzucał słowami niecenzuralnymi zamiast przecinków, po zwróceniu uwagi rzucił się na mnie, jak byłem plecami do niego, żeby, całkiem mi obcy Ukrainiec to pewnie skończyłoby się w szpitalu dla mnie.... Tak wiec, szanujmy nowo przybyłych, a dresy to tylko w sklepie :) Dziękuj obcy nieznajomy. Mało tego nie mogę umieścić mojego komentarza bo tresc jest uznawana jako spam lub niedozwolona,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej, ziomek, nie mam nic do Ukraińców ale skoro rzucają się na ciebie to twój problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba było nie zaczepiać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego postu wynika, ze Ukrainiec pomogl Tobie? Ciezko zrozumiec. Szanujmy siebie nawzajem. Jesli ktos obrzuca blotem albo piesciami ludzi na ulicy to najlepiej na policje zglaszac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba Ukrainiec mu pomógł, tak to rozumiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stogi to esencja patologii!
Powinno się tą wyspę zatopić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Stogi

Hostessy/Modelki!!! STOGI!!! Atrakcyjne Wynagrodzenie!!! 3000-8000!!!!!!!! (6 odpowiedzi)

HOSTESSA - Super praca, wysokie zarobki i regularne zlecenia! Poszukujemy pełnoletnich...

Sposoby ogrzewania domu (50 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pompę ciepła?? Zastanawiam się jak to wygląda w...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry