Widok

Przymorska Małpka czyli jak sie pozbyć klientów

W sklepie przy ul Obrońców Wybrzeża sprzedawcy wybitnie lekceważą klientów. W poniedziałek po południu chciałam kupic wino, przy wejściu do pustego sklepu młody sprzedawca zajmował się tak energicznie sprzątaniem, że nawet nie zauważył, że od kilku minut stoję przy kasie. Kiedy wreszcie to zauważył rzucił mi resztę pieniędzy na ladę i wreócił do przerwanej pracy. Postawa tego młodego człowieka świadczy o tym , że nie zależy im na klientach i nie ma nic wspólnego z jakąkolwieka kulturą jest to najlepszy sposób jak zniechęcić ludzi do robienia tam zakupów
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
promocje: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dramat!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem budowlańcem bardzo często kupowałem tam bułki na śniadanie i muszę przyznać, że obsługa pozostawia wiele do życzenia. Panienki dobrze nie wiedzą jaki towar mają na półkach, a panowie kasjerzy, chyba dopiero się uczą bo bardzo długo trzeba czekać na skasowanie towaru. W dodatku flirtują z młodymi klientkami, a starsze osoby sam widziałem mają w głębokim poważaniu. I nawet nie odpowiadają na powitanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem ceny w tym sklepie są dość wysokie. Co do obsługi zgadzam się z panią Anną, uważam że niektóre osoby powinny poszukać sobie innej pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Chyba ktoś tu ma rozdwojenie jaźni, adres IP jest widoczny z Prawej strony komentarza :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiec, moze by tak Pani Anna wyjela kolek z de.. i popuscila troche bo jest ewidentnie spieta jak pranie na balkonie w ta pogode... a jezeli tak bardzo chciala zwrocic na siebie uwage wystarczylo poprosic o obsluge bo widocznie ktos byl czyms zajety, a po drugie jezeli tak to zabolalo to mozna bylo powiedziec w oczy a nie chowac sie za ta sterta literek :) czyli nazwalbym Pania klasycznym hejterem jak i reszte wyrazajacych swoja niesluszna opinie tutaj... Tak wiec znajdzie sie ktos odwazny zeby powiedziec to w oczy czy kazdy jest "Bogiem" za klawiaturka ?? zalosne :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brawo Brawo ja byłem obsługiwany w sklepie Małpka w Lubaniu i obsługa była bardzo miła i pomocna i rozmowna zapraszam do Zgorzelca bo tam bedzie najlepsza obsługa w Polsce jesli chodzi o siec Małpka Ekspress pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie korek wyjac ..paniusia wielka....na targowisko niech idzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry