Widok

Przyśpieszona wersja kursu przedmałżeńskiego -ktoś ma namiary??????

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, czy ktoś ma namiary na szybki kurs przedmałżeński??? Nie mam możliwości aby trwał on tradycyjnie, bo szkoła i praca mi na to nie pozwala, chciałabym w ferie to załatwić, jest w ogóle taka opcja?
pozdrawiam i z góry mega dzięuję :) za życzliwą pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej.Polecam parafię Św. Mikołaja z Gdyni Chyloni, tam jest opcja odbycia kursu przedmałżeńskiego w jeden weekend. Po naukach przedmałżeńskich, trzeba jeszcze odbyć poradnictwo rodzinne, co niestety trwa 4 tygodnie!!! ale to też da radę załatwić w jeden dzień, może być weekend, my dostaliśmy namiary na panią z Gdańska, więc jakby co służe pomocą:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mogłabym prosić o namiary jeśli chodzi o tą panią z Gdańska i szybkie poradnictwo?
Poproszę o kontakt na justicia85@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poradnictwo rodzinne możesz zrobić w jeden dzień na pogórzu u pani Ireny. My byliśmy super kobieta. Aktualne telefony do pani Ireny to 58 714 18 06 lub 784 072 566

Jednak jeśli chodzi o kurs przedmałżeński to sama z chęcią proszę o namiary gdzie można to szybko załatwić :)
alicja.osa@poczta.fm
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alicja_Damian - Do Was też poszła wiadomość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy mogla bym prosic o info na temat szybkiego kursu przedmalzenskiego ? bo bardzo malo czasu mi zostalo
natalia351@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam podobny kłopot,mało czasu i dogodnego terminu....mozna te namiary na te Pania? pancin23@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
justicia - mail wysłany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moglabbym tez prosic o namiasry na przyszpieszony kurs malzenski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mogę prosić o te namiary na gdańsk ???
joopens2all@gmail.com
dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yvonaKara - Odp poszła na maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę prosić o te namiary na pania z Gdanska:) sylwia54@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Zuziu, czy mogłabym również prosić o namiary?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam:
http://www.poradnictwo.gda.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKUJĘ WAM :) JESTEŚCIE SUPER :) WSZYSTKIM NAJLEPSZEGO :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie co do tego linku

http://www.poradnictwo.gda.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=115&Itemid=21

tam jest napisane coś takiego ... "Obejmuje on część wykładową, połączoną z warsztatami. Spotkania w poradni należy odbyć dodatkowo"

co to znaczy? że ten kurs nie jest pełen? że po odbyciu takiego kursu i tak później trzeba chodzić na jakieś spotkania?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że to chodzi o to, że w cenie 180 zł jest tylko kurs przedmałżeński a poradnie rodzinną musisz odbyć osobno..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z resztą, tak chyba jest wszedzie..
Chyba że myle sie i nie o to chodzi.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hi, poradnictwo rodzinne zawsze jest oddzielnie z tego co mi wiadomo :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... dziwnie to jest trochę napisane. Ja poradnictwo rodzinne mam już za sobą to teraz jak pójdę na taki weekendowy kurs to już wszytko ? czy jeszcze muszę mimo tego kursu chodzić na jakieś spotkania? Jest tu może jakaś dziewczyna która na tym była? Jak to wygląda?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli kurs w poradni rodzinnej masz już zaliczony to po kursie weekendowym dla narzeczonych masz załatwione wszystkie formalności związane z naukami.
Ten weekendowy dotyczy kursu "teoretycznego", który zwykle odbywa się podczas 8-10 spotkań w parafii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kursy weekendowe, są intensywne, ale ciekawie prowadzone, jest czas na refleksje, rozmowy, trochę warsztatowe zajęcia, parafia Joachima i Anny w Gdańsku Letnicy, prowadzone są przez małżeństwa i księdza. terminy : 12 - 14 kwietnia i 7 - 9 czerwca 2013, Zgłoszenia i bliższe informacje: e-mail: kurswczs@gmail.com, koszt 160 z, robi go ekipa, która wczesniej robila kursy w Matemblewie, wiec znajomych ktorzy na nich byli mozna zapytac o opinie. Nie zawieraja poradnictwa rodzinnegom, ktore z zalozenia sa indywidualne, "face to face"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia Leszczynki parafia św. Mikołaja są kursy weekendowe 14-15 luty, 14-15 marzec, w maju tez którys weekend
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos moglby mi blagam wytlumaczyc jaka jest roznica pomiedzy naukami przedmalzenskimi w kosciele a tym kurem w poradni czy cos? Nic nam ksiadz o tym nie wspominal i powiem szczerz ze zglupialam. Wraz z narzeczonym mieszkamu we Francji on jest francuzem, slub bierzemy pod koniec lipca. w polsce bedziemy na tydzien w kwietniu i ksiadz nam powiedzial ze moze z nami zrobic czesc kursu w kwietniu a potem reszte jak przyjedziemy w lipcu. Do polski przed slubem przyjedziemy dopiero 6 lipca czy zdarzymy wszytsko zrobic? I czy jest ktos kto prowadzi poradnictwo po angielsku bo jak on biedny cos zrozumie?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurs przedmałżeński dotyczy spraw jakby psychologiczno - społecznych, a także wyjaśnia wizję małżeństwa w kościele, może go zrobić ksiądz, ale są też specjalne spotkania np. co tygodniowe, czy weekendowe kursy, natomiast poradnictwo rodzinne dotyczy poznania naturalnych metod planowania rodziny i są to indywidualne spotkania z wyszkolonymi instruktorami, z reguły 3 spotkania, jedno na miesiąc, wszystko zależy od księdza, który będzie wam błogosławił ślub lub wystawiał licencje, najlepiej jego zapytać, można też zorientować się jak to zrobić w kościele katolickim we Francji, chociaż nie wiem jak to jest w innych krajach, we Włoszech np. wprowadzili to od niedawna, kiedy w Polsce funkcjonują takie nauki już od kilkudziesięciu lat, nie wiem czy jest ktoś kto prowadzi je w j. angielskim, powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za dopowiedz, chhyba zadzwonie do ksiedza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karola odezwij sie to dam ci namiary na poradnie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=611699148878896&set=a.558721994176612.1073741829.556877737694371&type=1&relevant_count=1

podaję linka. W Gdańsku będzie "weekend dla zakochanych". Będzie odpowiednikiem kursu przedmałżeńskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie.

Dziewczyny bardzo proszę o namiary na expresową poradnię rodzinną.
Niestety narzeczony ma taką pracę, że nie możemy w normalnym trybie skorzystać z poradni.

myven12000@wp.pl

Bardzo dziękuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ma ktoś może namiary na przyspieszony kurs przedmałżeński z okolic Pruszcza Gdańskiego??
bardzo proszę o kontakt
anna29_01@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy jest możliwość gdzieś załatwienia kursu przedmałżeńskiego w okolicach pruszcza. w sumie jest taki problem bo na kurs przedmałżeński chodziłabym sama bo mój narzeczony zrobił już sobie pare lat temu jak kuzyni robili to on z bratem też :D czy czy jest możliwość by jedna strona chodziła? dowiadywałam się u siebie w kościele to musi para razem chodzić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fantastyczny i szybki kurs dla nowożeńców jest w Gdyni w parafii Andrzeja Boboli. Organizują go raz w miesiącu i trwa piątek wieczór/ sobota do 15.
Na stronie internetowej parafii jest info.

Poradnictwo u wspomnianej wcześniej Pani Ireny, cudowna kobieta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kupię

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry